Home Závody a výsledky

ODM - Čenkovice

Disciplína Vyřazovací závod Codex 2234
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu ZOM
Datum 30.01.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1. 123 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 33.47 33.18 32.49
2. 154 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 33.65 33.57 33.00
3. 153 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 35.26 33.75 33.10
4. 148 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 35.03 34.16 33.28
5. 157 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 35.60 33.78 33.37
6. 135 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 34.66 34.52 33.50
7. 152 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 34.81 34.24 33.71
8. 134 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 35.00 33.73 33.96
9. 155 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 35.18 34.72 34.00
10. 156 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 35.91 32.78 34.24
11. 149 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 35.86 33.69 34.55
12. 143 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 36.03 34.63 34.84
13. 141 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 35.71 34.87 34.97
14. 150 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 37.65 34.69 35.23
15. 133 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 35.15 34.67 DNQ
16. 151 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 34.77 34.89 -
17. 130 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P 37.47 34.92 -
18. 136 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 36.31 35.24 -
19. 138 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 36.30 35.32 -
20. 128 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 34.32 35.44 -
21. 145 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 36.59 35.54 -
22. 127 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 34.60 35.76 -
23. 129 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 35.57 35.78 -
24. 142 550513 HAVELKA Daniel 2002 CZE K 38.06 35.80 -
25. 126 770485 FIALA Dan 2002 CZE J 35.34 35.81 -
26. 122 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 36.57 35.96 -
27. 147 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 36.90 36.41 -
28. 132 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 37.28 36.43 -
29. 139 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 36.99 36.49 -
30. 144 770095 DANOS Marian 2002 CZE T 38.85 36.83 -
31. 146 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 38.90 - -
32. 121 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 39.12 - -
33. 137 770312 DRHA Tadeáš 2002 CZE C 40.23 - -
34. 131 772210 PLACHÝ Marek 2003 CZE K 40.34 - -
35. 124 990995 DOSTÁL Václav 2003 CZE C 40.90 - -
36. 140 770215 KÜHNL Adam 2003 CZE K 41.98 - -
  125 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B DNQ - -
  120 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz