Home Závody a výsledky

ODM - Čenkovice

Disciplína Vyřazovací závod Codex 7238
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu ZOM
Datum 30.01.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1. 116 415510 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 35.81 36.14 34.28
2. 119 425306 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 34.50 34.76 34.36
3. 117 295107 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE A 34.86 34.42 34.41
4. 84 205729 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 35.79 36.35 35.50
5. 114 885522 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 36.09 36.09 35.73
5. 100 515306 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 36.32 35.66 35.73
7. 111 885076 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 36.54 36.13 35.80
8. 107 415505 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 36.24 35.76 35.86
9. 118 995940 TOBOLKOVÁ Tatiana 2003 CZE A 36.52 35.85 35.93
10. 109 885116 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 36.64 35.45 36.01
11. 115 305325 THÉROVÁ Karolína 2002 CZE H 36.56 35.42 36.06
12. 104 885042 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 36.39 35.43 36.15
13. 110 905303 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 36.21 35.59 36.26
14. 113 885063 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 36.66 35.68 36.32
15. 106 885083 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 37.35 36.15 36.41
16. 98 235717 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 36.16 36.43 -
17. 112 885035 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 38.03 36.58 -
17. 99 905600 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 37.42 36.58 -
19. 102 885216 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 37.52 36.73 -
20. 87 115714 VODRÁŽKOVÁ Barbora 2003 CZE A 36.82 36.86 -
21. 105 885047 HIMMLOVÁ Anežka 2002 CZE U 38.08 36.91 -
22. 93 885523 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 38.20 37.05 -
23. 101 885402 TOMEČKOVÁ Lucie 2002 CZE M 38.21 37.21 -
24. 94 885387 JOZLOVÁ Daniela 2002 CZE J 38.97 37.59 -
25. 103 285805 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 38.05 37.70 -
26. 90 885455 KOMÁRKOVÁ Vendula 2003 CZE B 37.05 37.90 -
27. 96 885405 LÖFFELMANNOVÁ Eliška 2003 CZE A 38.37 37.98 -
28. 97 905307 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 38.08 38.42 -
29. 88 995943 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 39.79 38.54 -
30. 108 885183 SVĚTLÍKOVÁ Lucie 2003 CZE Z 40.05 38.79 -
31. 85 885123 TOLAROVÁ Dominika 2002 CZE P 40.33 - -
32. 83 705104 ČERVENÁ Natalie 2003 CZE P 41.18 - -
33. 95 886045 FIKEJZOVÁ Veronika 2003 CZE C 41.66 - -
34. 82 555512 DVOŘÁČKOVÁ Beata 2003 CZE K 41.77 - -
35. 92 555508 DVOŘÁČKOVÁ Adéla 2003 CZE K 42.37 - -
36. 86 755103 HENDRYCHOVÁ Sylvie 2002 CZE C 42.61 - -
37. 91 885339 KAŠŠÁKOVÁ Anna 2002 CZE K 42.98 - -
38. 89 885097 MAŘÁKOVÁ Karolína 2002 CZE A 43.94 - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz