Home Závody a výsledky

ODM - Čenkovice

Disciplína Vyřazovací závod Codex 2244
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu ZOM
Datum 30.01.2018 Technický delegát Robert Kaděrka,Ph.D.
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo
1. 81 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 34.98 34.44 33.72
2. 80 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 35.07 34.46 34.16
3. 79 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 36.34 36.13 35.01
4. 77 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 40.23 36.54 35.40
5. 78 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 37.11 36.80 35.69
6. 55 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 37.25 37.24 35.96
7. 67 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 37.61 36.80 36.08
8. 54 770682 HOMOLA Vilém 2004 CZE M 38.41 37.30 36.24
9. 58 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 35.77 35.92 36.33
10. 72 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 37.64 37.31 36.66
11. 66 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 39.67 37.11 36.82
12. 71 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 38.42 37.04 37.14
13. 59 770265 KÁŇA Filip 2004 CZE T 38.23 37.28 37.53
14. 70 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 38.62 37.43 37.58
15. 49 770859 HROUDA František 2004 CZE H 35.20 35.52 DNQ
16. 65 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 38.12 37.50 -
17. 74 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 39.43 37.54 -
18. 50 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 38.90 37.62 -
19. 75 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 37.60 37.74 -
20. 45 770019 KREMLÁČEK Pavel 2004 CZE J 39.30 37.76 -
21. 76 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 37.66 37.84 -
22. 73 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 39.84 38.02 -
23. 47 770664 JOZL David 2005 CZE J 39.63 38.09 -
24. 48 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 38.22 38.13 -
25. 61 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 39.09 38.19 -
26. 44 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 38.68 38.31 -
27. 42 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 39.67 38.47 -
28. 52 770241 KABÁTNÍK Mikuláš 2005 CZE L 38.80 38.70 -
29. 57 770113 HOTOVÝ Gustav 2004 CZE U 38.92 39.60 -
30. 46 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 36.95 DNQ -
31. 68 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 40.37 - -
32. 69 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 40.45 - -
33. 53 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 40.54 - -
34. 64 770363 GURECKÝ Jakub 2005 CZE Z 40.99 - -
35. 60 770412 NEBESKÝ Matyáš 2005 CZE H 41.35 - -
36. 51 770382 PLCH Jiří 2005 CZE C 41.42 - -
37. 63 770652 TOŠOVSKÝ Lukáš 2005 CZE A 42.24 - -
38. 41 770431 ŠTĚŘÍK Jan 2005 CZE K 45.09 - -
39. 56 770698 KŘÍŽ Filip 2004 CZE K 45.17 - -
40. 62 770427 PICHLÍK Tomáš 2005 CZE K 45.53 - -
  43 770325 VOVES Jan 2005 CZE P DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz