Home Závody a výsledky

MČR žactva - Kouty nad Desnou

Disciplína Vyřazovací závod Codex 2289
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 16.03.2018 Technický delegát Eva Kurfürstová
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo PČP
1. 110 770313 KROUPA Štepan 2003 CZE C 33.92 34.13 33.15 100
2. 107 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 34.16 34.42 33.78 80
3. 98 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 34.69 34.91 34.09 60
4. 105 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 34.80 34.31 34.11 50
5. 101 770152 SADÍLEK Adam 2002 CZE L 34.97 34.28 34.19 45
6. 99 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 34.53 34.10 34.23 40
7. 109 700911 LINHART Adam 2002 CZE P 34.56 35.38 34.24 36
8. 100 770617 ZÍTKA Jakub 2002 CZE B 35.24 34.61 34.28 32
9. 95 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 35.17 34.99 34.32 29
10. 102 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 34.18 34.51 35.21 26
11. 83 230733 ŽÁK Maxim 2002 CZE B 35.48 35.24 35.35 24
12. 81 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 36.26 35.12 37.32 22
15. 104 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 35.34 34.78 DNQ 16
15. 94 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 34.95 34.54 DNQ 16
15. 90 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 34.33 34.31 DNQ 16
16. 93 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 35.79 35.45 - 15
17. 64 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 36.11 35.51 - 14
18. 86 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 34.97 35.60 - 13
19. 87 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 35.84 35.72 - 12
20. 82 260300 KUČA Martin 2002 CZE M 35.85 35.86 - 11
21. 96 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 34.90 35.87 - 10
22. 85 220363 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 35.73 35.93 - 9
23. 76 770453 ŠEBESTA Roman 2002 CZE C 36.39 36.16 - 8
23. 70 770473 SKOPAL Jakub 2003 CZE T 36.56 36.16 - 8
25. 92 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 36.13 36.62 - 6
30. 97 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 35.65 DNQ - 1
30. 91 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 35.87 DNQ - 1
30. 79 770483 MAZÁK Jan 2002 CZE M 35.98 DNQ - 1
30. 74 770657 KESTL Lukáš 2003 CZE M 34.99 DNQ - 1
30. 68 772397 ČIHOVSKÝ Šimon 2003 CZE C 36.23 DNQ - 1
31. 84 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 36.93 - -
32. 77 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 36.97 - -
33. 69 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B 37.01 - -
34. 62 770779 LANDSMANN Martin 2003 CZE A 37.30 - -
35. 78 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 37.36 - -
36. 108 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 37.44 - -
37. 73 410507 LÍZLER Michal 2002 CZE L 37.55 - -
38. 71 770656 KESTL Kryštof 2003 CZE M 37.70 - -
39. 106 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 39.01 - -
40. 67 772015 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 39.02 - -
41. 65 220366 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 39.84 - -
42. 63 770936 CHROUSTOVSKÝ Filip 2002 CZE J 51.15 - -
  103 770848 FIALA Jan 2003 CZE T DNQ - -
  89 770095 DANOS Marian 2002 CZE T DNQ - -
  88 700436 MALÝ Jan 2002 CZE P DNQ - -
  80 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A DNQ - -
  75 770207 HRBÁČ David 2002 CZE B DNQ - -
  72 220702 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M DNQ - -
  66 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A DNQ - -
  61 230729 VOKŘÁL Jan 2002 CZE B DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz