Home Závody a výsledky

RKZ 5 - Bílá v Beskydech

Disciplína Vyřazovací závod Codex 7312
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 04.03.2018 Technický delegát Alena Danihelková
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo PČP RKZD
1. 96 885214 KREISSOVÁ Tereza 2004 CZE T 30.32 30.56 30.15 100
2. 95 886067 ŠIŠKOVÁ Laura 2004 CZE A 30.82 30.49 30.18 80
3. 92 415509 KYSELOVÁ Adéla 2004 CZE L 31.07 31.14 30.28 60
4. 94 885079 SEMERÁKOVÁ Hana 2004 CZE L 30.98 30.67 30.30 50
5. 99 885056 PATOČKOVÁ Anna 2004 CZE L 31.29 30.86 30.40 45
6. 97 885521 KESTLOVÁ Julie 2004 CZE M 30.99 30.97 30.48 40
7. 98 885404 PEROUTKOVÁ Barbora 2004 CZE A 31.97 31.01 30.81 36
8. 91 885228 KOVÁŘOVÁ Jitka 2005 CZE L 31.24 31.35 30.93 32
8. 75 885627 BREZANSKÁ Kristina 2004 CZE T 31.34 31.06 30.93 32
10. 87 885263 HORDOSSY Julie 2005 CZE H 31.06 31.44 31.09 26
11. 82 885143 ŠPAČKOVÁ Nela 2005 CZE B 31.94 31.94 31.83 24
12. 80 885185 FUCHSOVÁ Barbora 2004 CZE Z 31.68 31.74 32.01 22
13. 61 885258 ŠENKEŘÍKOVÁ Simona 2005 CZE Z 32.55 31.83 32.21 20
15. 84 885198 SLOVÁČKOVÁ Tereza 2004 CZE B 32.53 31.43 DNQ 16
15. 78 755408 ŘEHOUŠKOVÁ Amálie 2004 CZE C 32.18 31.54 DNQ 16
16. 64 885201 MŰLLEROVÁ Marie 2005 CZE T 32.19 31.99 - 15
17. 85 885131 JEDLIČKOVÁ Sára 2004 CZE A 32.05 32.07 - 14
18. 83 885142 ŠOJATOVÁ Sandra 2004 CZE B 32.68 32.13 - 13
19. 66 325719 HANKOVÁ Karolína 2004 CZE H 32.28 32.21 - 12
20. 59 885200 MOHYLOVÁ Tereza 2005 CZE T 32.61 32.26 - 11
21. 90 885119 TICHÁ Simona 2004 CZE A 32.52 32.28 - 10
22. 81 885953 MIKULÍKOVÁ Tereza 2004 CZE B 32.34 32.29 - 9
23. 69 885454 STRAČÁROVÁ Aneta 2005 CZE B 32.71 32.30 - 8
24. 88 885473 SMOLÍKOVÁ Natálie 2005 CZE L 32.11 32.31 - 7
25. 68 885320 HRADILOVÁ Žofie 2005 CZE H 32.59 32.43 - 6
26. 62 885225 MALARZOVÁ Agnes 2005 CZE T 32.80 32.57 - 5
27. 73 885593 BALEJOVÁ Karolína 2005 CZE J 32.65 33.46 - 4
28. 89 885199 JOANNIDU Niki 2004 CZE T 31.07 37.23 - 3
30. 86 885212 BONIATTI Natálie 2005 CZE T 31.35 DNQ - 1
30. 77 885922 REJCHRTOVÁ Eliška 2004 CZE E 32.18 DNQ - 1
31. 79 425026 TESAŘÍKOVÁ Julie 2004 CZE H 33.09 - -
31. 56 885376 BAHENSKÁ Natálie 2004 CZE T 33.09 - -
33. 74 885191 KABÁTNÍKOVÁ Viktorie 2005 CZE L 33.15 - -
34. 76 885253 GLAISTER Mia Maria 2005 CZE H 33.44 - -
35. 52 886211 BALŠÍNKOVÁ Elena 2004 CZE T 33.52 - -
36. 67 885220 KEPÁKOVÁ Kristýna 2005 CZE A 33.68 - -
37. 70 885384 MAZÁKOVÁ Michaela 2005 CZE M 33.76 - -
38. 57 855605 MARTÍNKOVÁ Darina 2005 CZE Z 33.98 - -
39. 65 885901 ŠOLCOVÁ Tereza 2004 CZE L 34.01 - -
40. 60 885057 KRÁČMEROVÁ Tereza 2005 CZE H 34.08 - -
41. 58 885148 VANIŠOVÁ Ema 2005 CZE P 34.43 - -
42. 72 705533 ALTMANOVÁ Kateřina 2004 CZE P 34.47 - -
43. 71 885422 WORKOVÁ Eliška 2004 CZE T 34.79 - -
44. 63 885239 ZVÍŘECÍ Jana 2004 CZE A 34.80 - -
45. 54 885431 KOCUMOVÁ Berenice 2005 CZE A 34.90 - -
46. 55 885213 DAVIDOVÁ Annemarie 2005 CZE T 35.96 - -
47. 53 886076 PÁNKOVÁ Nela 2004 CZE B 36.79 - -
48. 93 885353 MILATOVÁ Hana 2004 CZE T 37.52 - -
  51 885653 TRUBKOVÁ Agáta 2005 CZE L DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz