Home Závody a výsledky

RKZ 5 - Bílá v Beskydech

Disciplína Vyřazovací závod Codex 2332
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 04.03.2018 Technický delegát Alena Danihelková
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo 3. kolo PČP RKZD
1. 96 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 32.82 31.81 31.79 100
2. 95 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 33.21 32.25 32.14 80
3. 82 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 33.26 33.39 32.42 60
4. 90 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 33.28 33.03 32.49 50
5. 94 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 33.19 32.94 32.63 45
6. 92 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 32.68 33.05 32.86 40
7. 93 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 32.49 33.21 32.87 36
8. 85 770859 HROUDA František 2004 CZE H 33.45 32.68 32.96 32
9. 77 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 33.41 32.99 33.27 29
10. 83 770068 DVOŘÁK Marek 2004 CZE Z 33.26 33.16 33.53 26
11. 74 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 33.63 33.73 33.69 24
12. 69 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 33.96 33.29 33.82 22
13. 88 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 35.56 33.66 35.33 20
14. 75 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 34.51 33.68 38.05 18
15. 78 770323 TOMÁŠEK Aldo 2005 CZE H 33.53 33.04 DNQ 16
16. 81 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 34.58 33.79 - 15
17. 73 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 34.66 34.01 - 14
18. 87 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 34.34 34.09 - 13
19. 91 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 33.70 34.23 - 12
20. 65 770664 JOZL David 2005 CZE J 34.87 34.94 - 11
21. 54 772157 VALENTA Vladimír 2004 CZE Z 35.07 34.95 - 10
22. 70 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 34.66 35.02 - 9
23. 84 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 33.78 35.03 - 8
24. 71 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 35.39 35.33 - 7
25. 56 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 35.47 35.50 - 6
26. 64 770497 FLANDERKA Aleš 2004 CZE U 36.04 35.51 - 5
27. 72 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 35.70 40.93 - 4
28. 89 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 33.08 42.99 - 3
29. 76 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 33.13 44.06 - 2
30. 68 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H 34.33 DNQ - 1
31. 58 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 36.31 - -
32. 61 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 36.34 - -
33. 55 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 36.46 - -
34. 67 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 36.53 - -
35. 63 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 36.84 - -
36. 52 770683 ŠŤASTNÝ Robert 2004 CZE M 37.43 - -
37. 57 770237 SVĚTLÍK Adam 2005 CZE Z 37.85 - -
38. 53 770638 ŠILHA Patrik 2004 CZE A 37.89 - -
39. 66 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 37.90 - -
40. 60 770480 PELIKÁN Aleš 2004 CZE B 38.15 - -
40. 59 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 38.15 - -
42. 62 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 39.14 - -
43. 80 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 39.25 - -
44. 51 770261 ČAGAN Jan 2005 CZE T 39.36 - -
  86 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L DNQ - -
  79 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C DNQ - -

DNQ - závodník příslušné kolo nedokončil nebo v něm nestartoval

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz