Home Závody a výsledky

ČP 2012 - I. RKZ - Head cup - Špičák na Šumavě

Disciplína Obří slalom Codex 2544
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 08.01.2012 Technický delegát Petr Houser
Vypočtená penalizace -0.84 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 6 325710 PILNÁ Kristýna 1997 CZE H 49.02 51.96 1:40.98 1.00 100
2. 11 305753 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 49.98 52.35 1:42.33 12.63 80
3. 8 325712 VOLOPICHOVÁ Josefína 1997 CZE P 50.67 52.14 1:42.81 16.77 60
4. 7 305752 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 50.42 52.50 1:42.92 17.71 50
5. 20 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 51.46 51.91 1:43.37 21.59 45
6. 21 285507 BONIATTI Kristina 1997 CZE T 51.20 52.32 1:43.52 22.88 40
7. 29 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 51.38 52.17 1:43.55 23.14 36
8. 14 225308 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 50.41 53.41 1:43.82 25.47 32
9. 12 235718 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 51.07 52.85 1:43.92 26.33 29
10. 10 315430 HARTIGOVÁ Marcela 1997 CZE H 51.70 52.48 1:44.18 28.57 26
11. 16 325711 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 51.90 53.22 1:45.12 36.67 24
12. 2 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 51.68 53.47 1:45.15 36.93 22
13. 18 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 52.26 53.25 1:45.51 40.03 20
14. 24 755300 MATOUŠOVÁ Alexandra 1998 CZE C 52.36 53.44 1:45.80 42.53 18
15. 19 285101 KALABUSOVÁ Veronika 1997 CZE Z 52.30 53.57 1:45.87 43.13 16
16. 23 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 52.35 53.61 1:45.96 43.91 15
17. 4 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE L 52.61 53.51 1:46.12 45.28 14
18. 9 505601 MACHKOVÁ Tereza 1997 CZE U 52.56 53.90 1:46.46 48.21 13
19. 22 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 1998 CZE H 52.60 53.96 1:46.56 49.07 12
20. 33 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 53.05 54.02 1:47.07 53.47 11
21. 32 415801 SMETANOVÁ Eliška 1997 CZE L 52.49 54.60 1:47.09 53.64 10
22. 26 705103 ČERVENÁ Klára 1997 CZE P 52.88 54.56 1:47.44 56.66 9
23. 17 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 53.02 54.52 1:47.54 57.52 8
24. 34 235714 SKŘIČKOVÁ Anna 1997 CZE B 53.25 55.48 1:48.73 67.77 7
25. 42 705527 EÖLLÖSOVÁ Klára 1997 CZE P 54.27 55.32 1:49.59 75.18 6
26. 28 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 53.99 56.14 1:50.13 79.83 5
27. 27 205720 CHRENOVÁ Karolína 1998 CZE T 53.96 57.14 1:51.10 88.19 4
27. 13 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 54.56 56.54 1:51.10 88.19 4
29. 35 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 54.81 56.62 1:51.43 91.03 2
30. 44 705418 VYBÍRALOVÁ Tereza 1998 CZE P 54.46 57.34 1:51.80 94.22 1
31. 45 715500 HÁLOVÁ Veronika 1998 CZE P 55.31 57.46 1:52.77 102.58
32. 41 555112 DVOŘÁKOVÁ Michaela 1998 CZE K 55.50 57.61 1:53.11 105.51
33. 5 425201 PETERKOVÁ Karolína 1998 CZE L 54.65 58.79 1:53.44 108.35
34. 37 305755 KAŠPAROVÁ Natálie 1998 CZE H 56.29 57.62 1:53.91 112.40
35. 43 705420 VIDLÁKOVÁ Petra 1997 CZE P 56.47 57.83 1:54.30 115.76
36. 38 225002 TKÁČOVÁ Tereza 1998 CZE T 56.42 58.97 1:55.39 125.15
37. 3 225309 BÁRTKOVÁ Eliška 1997 CZE T 1:03.79 53.50 1:57.29 141.52
38. 36 235707 JARÁ Ditta 1998 CZE B 58.96 59.82 1:58.78 154.36
Nedokočily 1. kolo    
  30 425304 LABAŠTOVÁ Lenka 1998 CZE L      
  25 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U      
Nedokočily 2. kolo    
  40 425206 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L      
  1 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B      
  15 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE L      
  31 405405 ŠKODOVÁ Tereza 1998 CZE L      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  39 235713 FAJSTLOVÁ Gabriela 1997 CZE B      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz