Home Závody a výsledky

Český pohár Nokian Tyres, RKZ 1, MČRž - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 2020
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 17.01.2019 Technický delegát Michal Trhlík
Vypočtená penalizace 4.69 Aplikovaná penalizace 4.69
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body PČP
1. 2 770313 KROUPA Štepán 2003 CZE C 1:03.55 - 1:03.55 4.69 100
2. 1 410504 KALINA Ondřej 2003 CZE L 1:04.14 - 1:04.14 15.74 80
3. 4 260008 BANK Matěj 2003 CZE M 1:04.28 - 1:04.28 18.36 60
4. 3 770848 FIALA Jan 2003 CZE T 1:04.30 - 1:04.30 18.73 50
5. 5 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE A 1:04.54 - 1:04.54 23.23 45
6. 7 280804 ANDĚL Jiří 2003 CZE Z 1:05.54 - 1:05.54 41.95 40
7. 9 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 1:05.55 - 1:05.55 42.14 36
8. 6 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 1:05.70 - 1:05.70 44.95 32
9. 10 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 1:06.17 - 1:06.17 53.75 29
10. 13 320720 ČERNÝ Jakub 2003 CZE H 1:07.05 - 1:07.05 70.23 26
11. 14 770067 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 1:07.35 - 1:07.35 75.85 24
12. 21 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 1:07.45 - 1:07.45 77.72 22
13. 8 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B 1:07.62 - 1:07.62 80.90 20
14. 12 770859 HROUDA František 2004 CZE H 1:07.65 - 1:07.65 81.46 18
15. 25 510308 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 1:08.33 - 1:08.33 94.20 16
16. 19 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 1:08.80 - 1:08.80 103.00 15
17. 27 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 1:09.02 - 1:09.02 107.12 14
18. 20 770177 ŠPAČEK David 2003 CZE B 1:09.31 - 1:09.31 112.55 13
19. 34 770385 SEIFERT William 2003 CZE A 1:09.35 - 1:09.35 113.30 12
20. 41 770844 FRYŠ Matěj 2004 CZE M 1:09.89 - 1:09.89 123.41 11
20. 22 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 1:09.89 - 1:09.89 123.41 11
22. 31 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 1:10.14 - 1:10.14 128.09 9
23. 11 700442 MALÝ Martin 2003 CZE P 1:10.37 - 1:10.37 132.40 8
24. 17 750308 ŠEC Jorik 2003 CZE A 1:10.47 - 1:10.47 134.27 7
25. 16 110717 FIALA Matyáš 2003 CZE A 1:10.64 - 1:10.64 137.45 6
26. 28 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 1:10.74 - 1:10.74 139.33 5
27. 23 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T 1:10.83 - 1:10.83 141.01 4
28. 40 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 1:10.92 - 1:10.92 142.70 3
29. 32 770800 JANEK Adam 2003 CZE A 1:11.06 - 1:11.06 145.32 2
30. 29 770296 JAVŮREK Viktor 2004 CZE H 1:11.11 - 1:11.11 146.25 1
31. 38 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 1:11.54 - 1:11.54 154.31
32. 30 770600 BERAN Patrik 2003 CZE L 1:11.63 - 1:11.63 155.99
33. 37 770340 PODHORSKÝ Matěj 2004 CZE H 1:12.24 - 1:12.24 167.41
34. 39 770518 MRÁKA Jan 2004 CZE M 1:12.31 - 1:12.31 168.72
35. 42 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A 1:12.68 - 1:12.68 175.65
36. 24 770270 PETR Lukáš 2004 CZE E 1:13.05 - 1:13.05 182.58
37. 43 420202 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 1:14.43 - 1:14.43 208.42
38. 36 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P 1:15.39 - 1:15.39 226.40
Nedokočili 1. kolo    
  26 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T      
  15 770234 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A      
  33 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T      
  44 772562 KNUTSON Dominik 2003 CZE H      
  35 770176 PINK Tomáš 2003 CZE B      
  18 110618 VACEK Kristián 2003 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz