Home Závody a výsledky

FIS-NJR - Kouty, nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 644
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NJR
Datum 06.01.2019 Technický delegát Krizova Olga (170)
Vypočtená penalizace 46.31 Aplikovaná penalizace 49.31
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 13 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H 49.88 48.66 1:38.54 49.31
2. 8 151280 SURKOŠ Ondřej 2000 CZE B 50.21 48.98 1:39.19 55.97
3. 3 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T 50.03 49.40 1:39.43 58.43
4. 4 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 50.89 49.04 1:39.93 63.56
5. 10 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 50.75 49.40 1:40.15 65.81
6. 11 700982 SANITRAR Jan 2001 SVK 51.41 49.57 1:40.98 74.32
7. 9 550087 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT 51.42 49.73 1:41.15 76.06
8. 2 700978 BOTKA Filip 2001 SVK 51.48 49.85 1:41.33 77.91
9. 7 430837 BLANC Leon 2001 POL 52.24 50.59 1:42.83 93.28
10. 17 430812 LUKASZYK Bruno 2000 POL 52.49 50.58 1:43.07 95.74
11. 6 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 52.40 50.74 1:43.14 96.46
12. 18 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 52.24 50.96 1:43.20 97.07
13. 16 151250 BOKŮVKA Jan 1999 CZE T 51.88 51.79 1:43.67 101.89
14. 19 151259 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 53.04 51.36 1:44.40 109.37
15. 1 430838 TOPOROWSKI Jakub 2001 POL 53.06 51.47 1:44.53 110.71
16. 24 151324 ZÁHORSKÝ Lukáš 2001 CZE B 53.10 51.45 1:44.55 110.91
17. 32 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 53.63 51.08 1:44.71 112.55
18. 28 700997 VALEK Jakub 2002 SVK 53.90 50.95 1:44.85 113.99
19. 42 430854 SANETRA Bartlomiej 2002 POL 53.73 51.17 1:44.90 114.50
20. 27 151295 MALKUS David 2000 CZE A 53.23 52.24 1:45.47 120.34
21. 20 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 53.17 52.71 1:45.88 124.54
22. 21 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 53.70 52.36 1:46.06 126.39
23. 44 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 53.39 52.99 1:46.38 129.67
24. 31 430825 ZYTO Michal 2001 POL 55.33 52.23 1:47.56 141.76
25. 52 700998 CUKER Alex 2002 SVK 55.96 52.23 1:48.19 148.22
26. 25 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 56.13 54.41 1:50.54 172.31
27. 45 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 56.75 54.12 1:50.87 175.69
28. 46 151355 ZÍTKA Jakub 2002 CZE J 57.00 53.89 1:50.89 175.89
29. 53 151362 PAJER Matěj 2002 CZE H 56.75 54.56 1:51.31 180.20
30. 33 460136 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU 57.88 54.41 1:52.29 190.24
31. 41 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 58.01 54.92 1:52.93 196.80
32. 30 430829 SOONS Ivo 2000 POL 57.99 55.71 1:53.70 204.69
33. 40 770095 DANOS Marian 2002 CZE 58.78 55.97 1:54.75 215.46
34. 48 151361 KOLÁŘ Martin 2002 CZE M 58.63 56.68 1:55.31 221.20
35. 39 151347 MRÁKA Tomáš 2001 CZE M 58.62 56.81 1:55.43 222.43
36. 51 151364 VLČEK Matouš 2002 CZE C 59.02 56.49 1:55.51 223.25
37. 38 151335 KUNERT Michal 2001 CZE M 58.99 56.93 1:55.92 227.45
38. 49 772522 DVOŘÁK Filip 2002 CZE 1:09.41 1:06.30 2:15.71 430.29
Nedokočili 1. kolo  
  47 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S    
  50 151351 HRBÁČ David 2002 CZE B    
  37 151244 LANK Karel 1998 CZE U    
  14 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P    
  29 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
  5 430811 WROBEL Norbert 2000 POL    
  26 151328 ZÍTKA Petr 2001 CZE J    
Nedokočili 2. kolo  
  36 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B    
  23 700981 KASANICKY Adam 2001 SVK    
  35 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T    
Nestartovali v 1. kole  
  34 151302 KEZNIKL Dominik 2000 CZE B    
  43 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H    
  15 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M    
Nestartovali v 2. kole  
  12 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  22 151233 HARTIG Jiří 1998 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz