Home Závody a výsledky

ČP 2012 - II. RKZ - Head cup - Špindl - Sv.Petr

Disciplína Superobří slalom Codex 2052
Věková kategorie Mladší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 17.01.2012 Technický delegát Pavel Holuša
Vypočtená penalizace 50.96 Aplikovaná penalizace 50.96
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 105 400411 OUVÍN Jan 1999 CZE L 1:06.93 - 1:06.93 50.96 100
2. 129 770029 NOVÁK Oskar 2000 CZE B 1:09.48 - 1:09.48 91.35 80
3. 130 200718 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 1:09.62 - 1:09.62 93.56 60
4. 107 770050 SLAVÍČEK Vojtěch 1999 CZE E 1:09.99 - 1:09.99 99.42 50
5. 109 410503 ČERNÝ Matěj 1999 CZE L 1:10.05 - 1:10.05 100.37 45
6. 122 750559 HRABÁK Martin 1999 CZE C 1:10.56 - 1:10.56 108.45 40
7. 108 230709 KACHLÍK Jáchym 1999 CZE B 1:11.41 - 1:11.41 121.91 36
8. 104 110718 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:11.65 - 1:11.65 125.71 32
9. 103 550505 GEBHART Jan 1999 CZE K 1:11.99 - 1:11.99 131.10 29
10. 115 320103 MAŘAS Jan 1999 CZE H 1:12.09 - 1:12.09 132.68 26
11. 133 800100 TOČÍK Oskar 2000 CZE J 1:12.17 - 1:12.17 133.95 24
12. 102 280502 KEJHAR Jan 1999 CZE Z 1:12.31 - 1:12.31 136.17 22
13. 128 770287 MILATA Jiří 2000 CZE T 1:12.41 - 1:12.41 137.75 20
14. 113 320716 BAREŠ Petr 1999 CZE H 1:13.82 - 1:13.82 160.08 18
15. 110 400406 MORÁVEK Tomáš 1999 CZE L 1:14.05 - 1:14.05 163.72 16
16. 116 550504 CHVOSTEK Tomáš 1999 CZE K 1:14.26 - 1:14.26 167.05 15
17. 117 770092 SOLDÁT Roman 1999 CZE L 1:14.28 - 1:14.28 167.37 14
18. 118 770091 NOVOTNÝ Lukáš 1999 CZE A 1:14.82 - 1:14.82 175.92 13
19. 124 290100 KADLA Ondřej 2000 CZE Z 1:14.87 - 1:14.87 176.71 12
20. 126 900013 LAUER Markus 2000 CZE L 1:15.11 - 1:15.11 180.51 11
21. 112 320719 MAČÁT Matyáš 1999 CZE H 1:15.68 - 1:15.68 189.54 10
22. 119 900601 BRYNDA Josef 2000 CZE E 1:15.98 - 1:15.98 194.29 9
23. 106 410512 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 1:16.27 - 1:16.27 198.88 8
24. 111 320704 PATŘIČNÝ Adam 1999 CZE H 1:16.47 - 1:16.47 202.05 7
25. 121 110728 ČUDA Štěpán 1999 CZE A 1:18.18 - 1:18.18 229.13 6
26. 114 320100 HANUŠ Adam 1999 CZE H 1:18.36 - 1:18.36 231.98 5
27. 125 310306 KOULA Jan 2000 CZE H 1:19.28 - 1:19.28 246.55 4
28. 120 900602 BRYNDA Jiří 2000 CZE E 1:19.31 - 1:19.31 247.03 3
29. 123 900004 JULÁK Vojtěch 2000 CZE L 1:19.62 - 1:19.62 251.94 2
30. 131 310437 RUŠIKVAS Adam 2000 CZE H 1:20.83 - 1:20.83 271.10 1
31. 127 320513 MATAS Tomáš 2000 CZE H 1:22.34 - 1:22.34 295.01
32. 132 320518 TLACHAČ Zdeněk 1999 CZE H 1:23.57 - 1:23.57 314.50

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz