Home Závody a výsledky

ČP 2012 - II. RKZ - Head cup - Špindl - Sv.Petr

Disciplína Superobří slalom Codex 2551
Věková kategorie Mladší žactvo, ženy Kategorie závodu RKZ
Datum 17.01.2012 Technický delegát Pavel Holuša
Vypočtená penalizace 9.04 Aplikovaná penalizace 9.04
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 74 995905 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE Z 1:06.29 - 1:06.29 9.04 100
2. 78 315425 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H 1:07.46 - 1:07.46 27.75 80
3. 80 455503 DUBNOVÁ Nicola 1999 CZE L 1:09.94 - 1:09.94 67.40 60
4. 98 325715 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 1:09.95 - 1:09.95 67.56 50
5. 76 425305 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:10.10 - 1:10.10 69.96 45
6. 75 285511 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:10.71 - 1:10.71 79.72 40
7. 84 705101 ALEXANDEROVÁ Aneta 1999 CZE P 1:10.89 - 1:10.89 82.60 36
8. 85 315429 PULPÁNOVÁ Markéta 1999 CZE H 1:11.00 - 1:11.00 84.35 32
9. 81 515303 LEMFELDOVÁ Klára 1999 CZE L 1:11.37 - 1:11.37 90.27 29
10. 71 115719 ŽIŽÁKOVÁ Johana 1999 CZE L 1:11.41 - 1:11.41 90.91 26
11. 73 325101 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 1:12.02 - 1:12.02 100.66 24
12. 79 325100 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 1:12.57 - 1:12.57 109.46 22
13. 83 205719 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:12.64 - 1:12.64 110.58 20
14. 77 115707 KOTKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:13.21 - 1:13.21 119.69 18
15. 72 705903 ŠORMOVÁ Daniela 1999 CZE P 1:13.29 - 1:13.29 120.97 16
16. 101 425023 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE B 1:13.54 - 1:13.54 124.97 15
17. 87 325506 BEJDÁKOVÁ Barbora 1999 CZE H 1:14.32 - 1:14.32 137.44 14
18. 88 225304 JOANNIDU Sofie 1999 CZE T 1:14.50 - 1:14.50 140.32 13
19. 82 205706 JOANIDU Marie 1999 CZE T 1:14.85 - 1:14.85 145.92 12
20. 89 885041 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E 1:16.15 - 1:16.15 166.70 11
21. 97 415502 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 1:16.38 - 1:16.38 170.38 10
22. 90 115705 VODRÁŽKOVÁ Eliška 1999 CZE A 1:16.54 - 1:16.54 172.94 9
23. 86 115716 SKÁLOVÁ Linda 1999 CZE A 1:17.05 - 1:17.05 181.10 8
24. 92 325507 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:17.16 - 1:17.16 182.86 7
25. 94 205724 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 1:17.47 - 1:17.47 187.81 6
26. 91 115706 FIALOVÁ Adéla 2000 CZE A 1:19.31 - 1:19.31 217.23 5
27. 100 325511 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 1:19.43 - 1:19.43 219.15 4
28. 93 555506 KÖRFEROVÁ Natálie 2000 CZE K 1:20.54 - 1:20.54 236.90 3
29. 96 555507 PAVLÁSKOVÁ Bára 2000 CZE L 1:21.31 - 1:21.31 249.21 2
30. 95 325509 MIŠKOVSKÁ Adéla 2000 CZE H 1:27.73 - 1:27.73 351.87 1
Nedokočily 1. kolo    
  99 885111 VOLKOVÁ Anna 2000 CZE L      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz