Home Závody a výsledky

FIS - Český pohár, NC, NJC - Spindleruv Mlyn

Disciplína Alpská kombinace Codex 5622
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 25.01.2019 Technický delegát Nutz Werner (AUT) 087
Vypočtená penalizace 152.26 Aplikovaná penalizace 154.26
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 6 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:15.56 44.98 2:00.54 154.26 100
2. 4 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 1:16.07 44.50 2:00.57 154.60 80
3. 5 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 1:17.52 44.08 2:01.60 166.22 60
4. 20 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 1:18.00 43.63 2:01.63 166.56 50
5. 7 155994 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE H 1:16.15 46.00 2:02.15 172.42 45
6. 8 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 1:16.57 45.61 2:02.18 172.76 40
7. 3 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 1:17.54 45.72 2:03.26 184.95 36
8. 15 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 1:19.83 45.11 2:04.94 203.90 32
9. 14 155942 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 1:18.44 46.53 2:04.97 204.24 29
10. 10 206819 WENK Olivia 1999 GER 1:18.85 46.16 2:05.01 204.69
11. 9 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 1:18.87 46.17 2:05.04 205.03 26
12. 12 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 1:18.79 46.99 2:05.78 213.38 24
13. 1 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 1:19.71 46.42 2:06.13 217.33 22
14. 19 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 1:19.36 47.25 2:06.61 222.75 20
15. 28 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 1:19.63 47.54 2:07.17 229.06 18
16. 25 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 1:20.80 47.02 2:07.82 236.40 16
17. 30 156011 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 1:21.62 48.22 2:09.84 259.19 15
18. 17 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE L 1:25.49 46.20 2:11.69 280.06 14
19. 16 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 1:21.65 50.09 2:11.74 280.62 13
20. 26 156014 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 1:23.19 51.01 2:14.20 308.38 12
21. 21 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 1:25.70 49.30 2:15.00 317.41 11
22. 29 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:25.68 49.39 2:15.07 318.20 10
23. 22 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:22.98 56.83 2:19.81 371.67 9
Nedokočily 1. kolo    
  18 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  23 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H      
  13 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  24 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 CZE B      
Nestartovaly v 2. kole    
  2 155883 KŘÍŽOVÁ Iva 1999 CZE H      
  27 155958 PROCHÁZKOVÁ Marcela 2001 CZE Z      
  11 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz