Home Závody a výsledky

ČP 2012 - II. RKZ - Head cup - Špindl - Sv.Petr

Disciplína Superobří slalom Codex 2053
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu RKZ
Datum 18.01.2012 Technický delegát Pavel Holuša
Vypočtená penalizace -1.87 Aplikovaná penalizace 1.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 34 320711 FOREJTEK Filip 1997 CZE H 59.74 - 59.74 1.00 100
2. 44 500602 STRAKA Jan 1997 CZE U 1:00.10 - 1:00.10 7.39 80
3. 32 320706 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 1:00.21 - 1:00.21 9.34 60
4. 33 320712 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE U 1:01.27 - 1:01.27 28.15 50
5. 37 320707 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 1:01.31 - 1:01.31 28.86 45
6. 31 420019 BENC Patrik 1997 CZE L 1:01.32 - 1:01.32 29.03 40
7. 41 200709 PRŮDEK Matej 1997 CZE T 1:01.56 - 1:01.56 33.29 36
8. 35 300770 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:01.76 - 1:01.76 36.84 32
9. 45 510302 FIŠER Pavel 1997 CZE U 1:01.97 - 1:01.97 40.57 29
10. 36 260004 KOTZMANN Erik 1997 CZE M 1:02.38 - 1:02.38 47.84 26
11. 43 320714 BRÝDL David 1997 CZE H 1:03.18 - 1:03.18 62.04 24
12. 51 270601 RAJCH Hynek 1997 CZE T 1:03.22 - 1:03.22 62.75 22
13. 53 710108 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:03.64 - 1:03.64 70.20 20
14. 48 900308 ŠIMBOVSKÝ Vít 1998 CZE E 1:03.67 - 1:03.67 70.73 18
15. 62 900307 ŠKORPIL Martin 1997 CZE E 1:03.74 - 1:03.74 71.97 16
16. 38 230713 SEDLÁČEK Teodor 1997 CZE B 1:04.01 - 1:04.01 76.76 15
17. 47 290106 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:04.24 - 1:04.24 80.85 14
18. 46 420030 JIŘIČKA Jakub 1997 CZE L 1:04.41 - 1:04.41 83.86 13
19. 61 290101 PELIKÁN Tomáš 1998 CZE Z 1:04.46 - 1:04.46 84.75 12
20. 58 710210 VARGA Vítězslav 1998 CZE P 1:05.71 - 1:05.71 106.93 11
21. 49 200607 KOZÁČEK Lukáš 1998 CZE T 1:06.07 - 1:06.07 113.32 10
22. 50 230714 HRDLIČKA Šimon 1997 CZE B 1:06.52 - 1:06.52 121.30 9
23. 67 900600 BRYNDA Václav 1997 CZE E 1:06.62 - 1:06.62 123.08 8
24. 56 230706 DIAKOV Jakub 1998 CZE B 1:06.71 - 1:06.71 124.67 7
25. 65 750900 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 1:06.84 - 1:06.84 126.98 6
26. 63 110707 SVATOŠ Ondřej 1997 CZE A 1:06.99 - 1:06.99 129.64 5
27. 59 400405 BLÁHA Zdeněk 1998 CZE L 1:07.13 - 1:07.13 132.12 4
28. 66 500230 NOVÁK Jakub 1997 CZE U 1:07.67 - 1:07.67 141.71 3
29. 52 610104 PROKOP JR. Michal 1997 CZE S 1:08.39 - 1:08.39 154.48 2
30. 60 310427 HARTIG Jiří 1998 CZE H 1:08.88 - 1:08.88 163.18 1
31. 64 110709 FIALA Jan 1998 CZE A 1:09.65 - 1:09.65 176.84
Nedokočili 1. kolo    
  39 900108 HLAVÁČEK Jan 1998 CZE E      
  54 290102 KADLA JIří 1997 CZE Z      
  40 280507 KEJHAR Petr 1997 CZE Z      
  42 420020 ŘÍPA Jan 1998 CZE L      
  57 900306 ŠKORPIL Jiří 1997 CZE E      
Nestartovali v 1. kole    
  55 220347 POLÁČEK Albert 1998 CZE T      

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Generální partner žákovské reprezentace

Ceska Posta

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport R´JET FOR YOU Vola Racing CZ Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz