Home Závody a výsledky

FIS - UNI, MČRJ - Bila v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 5626
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu UNI
Datum 03.02.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 31.66 Aplikovaná penalizace 34.66
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 12 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 52.18 58.40 1:50.58 34.66
2. 3 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 53.54 57.96 1:51.50 40.73
3. 13 435437 SAWICKA Aniela 2001 POL 53.49 58.31 1:51.80 42.71
4. 5 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 52.90 59.23 1:52.13 44.89
5. 4 705471 JAKUBČOVÁ Zuzana 2000 SVK 52.43 1:00.19 1:52.62 48.13
6. 15 435401 CZAPSKA Zuzanna 1998 POL 53.40 59.85 1:53.25 52.29
7. 7 435418 LUCZAK Maria 2000 POL 54.47 1:00.61 1:55.08 64.37
8. 24 155891 NOVÁKOVÁ Barbora 1999 CZE Z 58.04 59.05 1:57.09 77.64
9. 25 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 57.83 59.69 1:57.52 80.47
10. 23 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 57.61 1:00.31 1:57.92 83.12
11. 22 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 57.75 1:00.41 1:58.16 84.70
12. 21 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 57.16 1:01.01 1:58.17 84.77
13. 19 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 56.88 1:01.58 1:58.46 86.68
14. 28 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 59.98 58.77 1:58.75 88.59
15. 17 155899 VETROVÁ Aneta 1999 CZE H 57.80 1:01.60 1:59.40 92.89
16. 37 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T 59.86 1:00.21 2:00.07 97.31
17. 32 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE A 59.41 1:01.50 2:00.91 102.85
18. 38 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 1:01.66 1:04.15 2:05.81 135.20
19. 35 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 1:01.31 1:04.80 2:06.11 137.18
20. 46 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 1:01.63 1:05.19 2:06.82 141.87
21. 33 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 1:02.07 1:07.00 2:09.07 156.72
22. 48 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 1:03.47 1:05.93 2:09.40 158.90
23. 45 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 1:02.50 1:07.31 2:09.81 161.61
24. 43 156004 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z 1:02.64 1:08.23 2:10.87 168.61
25. 56 705497 BABOTHYOVÁ Alexandra 2002 SVK 1:04.29 1:07.48 2:11.77 174.55
26. 50 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 1:04.28 1:07.51 2:11.79 174.68
27. 41 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:06.67 1:07.98 2:14.65 193.56
28. 63 155738 CHROUSTOVÁ Lenka 1994 CZE B 1:06.60 1:08.37 2:14.97 195.67
29. 58 155979 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 1:05.97 1:09.22 2:15.19 197.12
30. 55 705481 PRISTAČOVÁ Tereza 2001 SVK 1:06.27 1:11.18 2:17.45 212.04
31. 59 155882 KOČÍ Kamila 1999 CZE H 1:08.54 1:11.86 2:20.40 231.52
32. 68 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 1:09.65 1:13.20 2:22.85 247.69
33. 65 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:12.16 1:15.99 2:28.15 282.68
34. 72 155986 SLAVÍKOVÁ Anna 2001 CZE H 1:12.53 1:17.55 2:30.08 295.42
Nedokočily 1. kolo  
  6 56540 BENTZ Magdalena 2001 AUT    
  54 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H    
  10 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H    
  67 155997 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z    
  69 156014 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E    
  14 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H    
  42 155637 GRYGAROVÁ Veronika 1991 CZE Z    
  57 705435 HREHOROVÁ Evelyn 1996 SVK    
  60 155888 MARTÍNKOVÁ Daniela 1999 CZE E    
  16 155994 NOVÁKOVÁ Barbora 2002 CZE B    
  66 156011 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L    
  49 155947 POLEDNOVÁ Barbora 2001 CZE L    
  8 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L    
  71 156015 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E    
  44 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U    
  62 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B    
  26 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  31 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H    
  70 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M    
  61 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L    
  1 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B    
Nedokočily 2. kolo  
  73 156017 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E    
  11 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK    
  2 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B    
  30 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M    
  29 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T    
  27 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T    
  47 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H    
  9 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P    
  40 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A    
  64 156018 VESELÁ Alena 2002 CZE M    
  18 435420 ZDORT Zofia 2000 POL    
Nestartovaly v 2. kole  
  51 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  34 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T    
  20 56581 HOFER Katharina 2002 AUT    
  53 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L    
  39 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H    
  74 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A    
  52 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A    
  36 705483 ZIMENOVÁ Miroslava 2001 SVK    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler