Home Závody a výsledky

FIS - Český pohár - Karlov pod Pradedem

Disciplína Slalom Codex 5627
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 16.02.2019 Technický delegát Soltys Michal (780)
Vypočtená penalizace 53.77 Aplikovaná penalizace 56.77
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 6 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 43.50 47.20 1:30.70 56.77 100
2. 3 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 44.15 47.31 1:31.46 62.89 80
3. 10 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 45.07 47.89 1:32.96 74.96
4. 15 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 45.28 47.88 1:33.16 76.57 60
5. 12 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL 45.07 48.15 1:33.22 77.05
6. 4 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 46.16 48.68 1:34.84 90.09 50
7. 7 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 46.20 49.17 1:35.37 94.36 45
8. 14 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 47.15 48.77 1:35.92 98.78 40
9. 38 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 47.52 48.78 1:36.30 101.84 36
9. 1 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 46.35 49.95 1:36.30 101.84
11. 17 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 47.74 49.57 1:37.31 109.97 32
12. 23 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 47.61 49.71 1:37.32 110.05 29
13. 24 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 47.93 49.47 1:37.40 110.70 26
14. 2 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 48.23 49.27 1:37.50 111.50 24
15. 19 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 47.78 49.81 1:37.59 112.22 22
16. 20 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 48.39 49.23 1:37.62 112.47 20
17. 22 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 48.39 50.49 1:38.88 122.61 18
18. 25 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 49.47 50.84 1:40.31 134.12 16
19. 39 156018 VESELÁ Alena 2002 CZE M 49.80 50.78 1:40.58 136.29 15
20. 16 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 49.55 51.05 1:40.60 136.45 14
21. 27 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 49.96 51.85 1:41.81 146.19 13
22. 30 155979 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 50.29 52.35 1:42.64 152.87 12
23. 28 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 51.57 51.10 1:42.67 153.11 11
24. 35 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 53.70 54.98 1:48.68 201.48 10
25. 34 155893 KENCLOVÁ Aneta 1999 CZE A 53.88 56.63 1:50.51 216.21 9
26. 31 155865 PÁNOVÁ Karolína 1998 CZE M 54.71 56.78 1:51.49 224.10 8
Nedokočily 1. kolo    
  26 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T      
  5 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
  13 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A      
  36 155841 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M      
Nedokočily 2. kolo    
  29 705497 BABOTHYOVÁ Alexandra 2002 SVK      
  18 155705 HOUSEROVÁ Petra 1993 CZE T      
  8 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B      
  32 155930 RAŠKOVÁ Adéla 2000 CZE A      
  21 156004 ŠERÁ Tereza 2002 CZE Z      
  33 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B      
  9 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  37 156020 BUROVÁ Kateřina 2002 CZE T      
  11 435439 WOJCIK Katarzyna 2001 POL      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler