Home Závody a výsledky

ČP 2012 - II. RKZ - Head cup - Špindl - Sv.Petr

Disciplína Superobří slalom Codex 2552
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 18.01.2012 Technický delegát Pavel Holuša
Vypočtená penalizace 6.25 Aplikovaná penalizace 6.25
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČPŽ
1. 9 325712 VOLOPICHOVÁ Josefína 1997 CZE P 1:01.04 - 1:01.04 6.25 100
2. 13 325710 PILNÁ Kristýna 1997 CZE H 1:01.35 - 1:01.35 11.63 80
3. 1 225309 BÁRTKOVÁ Eliška 1997 CZE T 1:01.47 - 1:01.47 13.72 60
4. 8 285507 BONIATTI Kristina 1997 CZE T 1:02.41 - 1:02.41 30.04 50
5. 10 315430 HARTIGOVÁ Marcela 1997 CZE H 1:03.00 - 1:03.00 40.29 45
5. 7 225308 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 1:03.00 - 1:03.00 40.29 45
5. 3 205606 MIŠURCOVÁ Kristýna 1997 CZE T 1:03.00 - 1:03.00 40.29 45
8. 15 235718 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 1:03.02 - 1:03.02 40.63 32
9. 6 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE L 1:03.10 - 1:03.10 42.02 29
10. 4 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 1:03.52 - 1:03.52 49.32 26
11. 12 325711 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 1:03.85 - 1:03.85 55.05 24
12. 16 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 1:04.14 - 1:04.14 60.08 22
13. 14 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 1:04.64 - 1:04.64 68.77 20
14. 23 285501 GRŮZOVÁ Magdalena 1998 CZE Z 1:04.74 - 1:04.74 70.50 18
15. 21 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 1:04.90 - 1:04.90 73.28 16
16. 28 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 1:05.01 - 1:05.01 75.19 15
17. 19 305752 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 1:05.03 - 1:05.03 75.54 14
18. 11 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 1998 CZE H 1:05.08 - 1:05.08 76.41 13
19. 17 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 1:05.83 - 1:05.83 89.43 12
20. 20 285502 KNAPKOVÁ Denisa 1998 CZE Z 1:05.95 - 1:05.95 91.52 11
21. 5 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 1:05.98 - 1:05.98 92.04 10
22. 18 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 1:06.49 - 1:06.49 100.89 9
23. 30 235714 SKŘIČKOVÁ Anna 1997 CZE B 1:06.81 - 1:06.81 106.45 8
24. 24 285504 KOLOVRATNÍKOVÁ Diana 1998 CZE T 1:07.54 - 1:07.54 119.13 7
25. 22 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE L 1:08.48 - 1:08.48 135.45 6
26. 26 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 1:08.50 - 1:08.50 135.80 5
27. 25 115100 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 1:09.49 - 1:09.49 152.99 4
28. 29 425206 FLÖSSLOVÁ Barbora 1997 CZE L 1:10.18 - 1:10.18 164.97 3
Nedokočily 1. kolo    
  27 415801 SMETANOVÁ Eliška 1997 CZE L      
Diskvalifikovány v 1. kole    
  2 305753 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler