Home Závody a výsledky

FIS - Český pohár - Kouty, nad Desnou

Disciplína Obří slalom Codex 5631
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 12.03.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 39.99 Aplikovaná penalizace 42.99
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 13 405188 DERKS Kiara 2001 NED 53.24 57.85 1:51.09 42.99
2. 14 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 53.14 58.35 1:51.49 46.63 100
3. 1 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 53.38 58.27 1:51.65 48.08 80
4. 10 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 53.10 59.87 1:52.97 60.08 60
5. 12 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 54.78 59.12 1:53.90 68.54 50
6. 6 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 55.15 59.80 1:54.95 78.08 45
7. 22 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 55.62 59.80 1:55.42 82.36 40
8. 11 405189 HEIJDEMANN Roosmieke 2001 NED 56.18 59.34 1:55.52 83.27
9. 2 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A 55.21 1:00.40 1:55.61 84.08 36
10. 17 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 54.67 1:00.96 1:55.63 84.27 32
11. 19 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 55.57 1:00.15 1:55.72 85.08 29
12. 7 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 55.85 1:00.06 1:55.91 86.81 26
13. 4 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 55.75 1:00.65 1:56.40 91.27 24
14. 3 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 56.36 1:00.13 1:56.49 92.09 22
15. 16 435437 SAWICKA Aniela 2001 POL 56.31 1:01.41 1:57.72 103.27
16. 8 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 57.04 1:01.47 1:58.51 110.45 20
17. 21 255421 AUDUNSDOTTIR Sigridur Drofn 1999 ISL 58.07 1:01.57 1:59.64 120.72
18. 15 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 57.04 1:02.80 1:59.84 122.54 18
19. 20 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 57.52 1:02.48 2:00.00 124.00 16
20. 35 155997 DĚDKOVÁ Leona 2002 CZE Z 57.76 1:02.28 2:00.04 124.36 15
21. 27 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 58.86 1:01.45 2:00.31 126.82 14
22. 26 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 58.36 1:02.12 2:00.48 128.36 13
23. 18 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 58.99 1:01.66 2:00.65 129.91 12
24. 36 156017 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 58.30 1:02.38 2:00.68 130.18 11
25. 23 156014 FALTUSOVÁ Adéla 2002 CZE E 58.38 1:02.80 2:01.18 134.73 10
26. 34 156018 VESELÁ Alena 2002 CZE M 59.02 1:02.26 2:01.28 135.63 9
27. 24 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 59.55 1:01.82 2:01.37 136.45 8
28. 32 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 58.50 1:02.98 2:01.48 137.45 7
29. 30 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 58.96 1:04.19 2:03.15 152.64 6
30. 28 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:00.06 1:03.33 2:03.39 154.82 5
31. 33 255453 MAGNUSDOTTIR Kristin Sara 2002 ISL 59.40 1:04.08 2:03.48 155.64
32. 25 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 1:00.99 1:04.05 2:05.04 169.82 4
33. 40 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 CZE B 1:00.42 1:04.82 2:05.24 171.64 3
34. 29 255430 PALMARSDOTTIR DISON Snaedis Lif 2000 ISL 1:02.53 1:05.41 2:07.94 196.19
35. 37 156015 SCHUSTEROVÁ Kristýna 2002 CZE E 1:03.51 1:05.75 2:09.26 208.19 2
36. 41 155958 PROCHÁZKOVÁ Marcela 2001 CZE Z 1:02.69 1:07.91 2:10.60 220.37 1
37. 31 255428 INGVADOTTIR Hjordis Birna 2000 ISL 1:04.01 1:08.05 2:12.06 233.64
Nedokočily 1. kolo    
  38 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H      
  9 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T      
  39 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M      
Nedokočily 2. kolo    
  5 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler