Home Závody a výsledky

FIS - Český pohár - Spindleruv Mlyn

Disciplína Slalom Codex 5634
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 19.03.2019 Technický delegát
Vypočtená penalizace 40.88 Aplikovaná penalizace 43.88
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 11 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 49.09 52.45 1:41.54 43.88 100
2. 1 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 49.08 52.68 1:41.76 45.46 80
3. 13 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 48.97 52.87 1:41.84 46.04 60
4. 9 155942 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 50.24 52.16 1:42.40 50.06 50
5. 6 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 49.86 52.83 1:42.69 52.15 45
6. 17 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 50.55 53.53 1:44.08 62.14 40
7. 8 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 52.04 54.25 1:46.29 78.03 36
8. 10 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 51.53 54.91 1:46.44 79.11 32
9. 7 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 52.25 54.58 1:46.83 81.91 29
10. 18 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 52.29 55.09 1:47.38 85.87 26
11. 32 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H 53.40 55.28 1:48.68 95.21 24
12. 4 435443 KARABANOWSKA Helena 2001 POL 52.73 56.32 1:49.05 97.87
13. 22 435446 SOBAS Weronika 2001 POL 54.05 55.31 1:49.36 100.10
14. 24 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 53.95 56.23 1:50.18 106.00 22
15. 37 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 56.98 56.81 1:53.79 131.95 20
16. 45 435447 NOWOTNY Olga 2002 POL 58.00 57.83 1:55.83 146.61
17. 40 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 57.72 58.68 1:56.40 150.71 18
18. 31 435438 ZAKRZEWSKA Maja 2001 POL 57.93 58.49 1:56.42 150.86
19. 39 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 58.14 58.85 1:56.99 154.95 16
20. 34 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 58.21 59.73 1:57.94 161.78 15
21. 42 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 CZE L 1:04.21 1:06.21 2:10.42 251.51 14
22. 44 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:06.11 1:07.32 2:13.43 273.15 13
Nedokočily 1. kolo    
  26 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T      
  15 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  30 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H      
  33 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M      
  19 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T      
  16 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T      
  43 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A      
  12 206823 MEHNER Julia 1999 GER      
  21 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L      
  5 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L      
  29 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U      
Nedokočily 2. kolo    
  20 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE L      
  25 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B      
  36 435448 JAROSZ Zuzanna 2002 POL      
  28 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M      
  27 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T      
  23 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A      
  14 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L      
  2 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A      
  41 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A      
  3 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H      
Nestartovaly v 1. kole    
  38 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      
Diskvalifikovány v 2. kole    
  35 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz