Home Závody a výsledky

FIS - Český pohár NC - Spindleruv Mlyn

Disciplína Obří slalom Codex 5635
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 22.03.2019 Technický delegát Dorfmeister Michaela (AUT)
Vypočtená penalizace 31.82 Aplikovaná penalizace 33.82
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 7 155951 GAŠPARÍKOVÁ Klára 2001 CZE H 52.78 56.12 1:48.90 33.82 100
2. 14 155942 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 53.55 55.94 1:49.49 39.29 80
3. 6 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 52.94 56.78 1:49.72 41.43 60
4. 15 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 53.82 55.95 1:49.77 41.89
5. 4 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 54.31 55.70 1:50.01 44.11 50
6. 1 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 53.84 56.99 1:50.83 51.72 45
7. 9 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 55.15 57.72 1:52.87 70.64 40
8. 17 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 56.37 57.15 1:53.52 76.67 36
9. 18 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 56.79 57.40 1:54.19 82.88 32
10. 26 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 57.12 57.11 1:54.23 83.25 29
11. 16 155923 FLEISCHEROVÁ Aneta 2000 CZE H 56.81 57.43 1:54.24 83.35 26
12. 24 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 57.49 57.26 1:54.75 88.08 24
13. 19 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 58.11 56.75 1:54.86 89.10 22
14. 23 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 57.73 57.40 1:55.13 91.60 20
15. 33 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 58.18 57.32 1:55.50 95.03 18
15. 25 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 57.17 58.33 1:55.50 95.03 18
17. 29 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 56.35 59.29 1:55.64 96.33 15
18. 27 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 58.10 57.95 1:56.05 100.13 14
19. 32 155967 BALABÁNOVÁ Tereza 2001 CZE T 58.14 58.12 1:56.26 102.08 13
20. 30 155966 FUKOVÁ Miroslava 2001 CZE L 57.98 58.31 1:56.29 102.36 12
21. 31 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 58.36 58.05 1:56.41 103.47 11
22. 35 155792 HORÁKOVÁ Kateřina 1996 CZE H 58.82 59.63 1:58.45 122.39 10
23. 43 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 59.42 1:01.21 2:00.63 142.61 9
24. 37 155796 NOVAKOVSKÁ Ivana 1996 CZE U 59.49 1:01.58 2:01.07 146.69 8
25. 41 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 59.71 1:01.38 2:01.09 146.88 7
26. 40 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 59.67 1:01.51 2:01.18 147.71 6
27. 39 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 1:00.00 1:01.70 2:01.70 152.53 5
27. 34 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 59.49 1:02.21 2:01.70 152.53 5
29. 36 155979 VELICKÁ Vendula 2002 CZE T 1:00.21 1:03.59 2:03.80 172.01 3
30. 42 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 1:01.39 1:03.19 2:04.58 179.25 2
31. 47 155958 PROCHÁZKOVÁ Marcela 2001 CZE Z 1:03.88 1:06.07 2:09.95 229.05 1
32. 44 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:04.05 1:06.67 2:10.72 236.19
33. 45 155971 JANDOVÁ Markéta 2001 CZE C 1:07.50 1:06.39 2:13.89 265.59
Nedokočily 1. kolo    
  48 156013 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C      
  13 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  28 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H      
  2 155880 BUBÁKOVÁ Nikola 1999 CZE H      
  22 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M      
  20 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A      
  38 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE H      
  5 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P      
  3 155962 SOMMEROVÁ Elese 2001 CZE A      
  21 155999 TRPIŠOVSKÁ Sofie 2002 CZE A      
  12 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K      
  8 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B      
  10 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z      
Nestartovaly v 1. kole    
  46 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B      
  11 435422 WLODARCZYK Julia 2000 POL      

Partneři úseku alpských disciplín

Toyota Don Quiet Řízení letového provozu ČR Nokian Tyres Coca Cola

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Reusch
Liski
Head.cz Sporten

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler