Home Závody a výsledky

MADEJA SPORT CUP 2019 - Dolní Morava

Disciplína Obří slalom Codex 7126
Věková kategorie Předžactvo, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 02.02.2019 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově MSC
1. 105 885726 TOMŠÍKOVÁ Lucie 2007 CZE T 36.55 - 36.55 50
2. 111 885427 PLUCNAROVÁ Adéla 2007 CZE T 37.24 - 37.24 45
3. 104 885589 ŠENKEŘÍKOVÁ Lucie 2007 CZE Z 37.79 - 37.79 40
4. 112 885693 LUXOVÁ Veronika 2007 CZE Z 38.66 - 38.66 36
5. 152 886154 BUREŠOVÁ Matylda 2008 CZE E 38.82 - 38.82 33
6. 114 885935 VÁŇOVÁ Nicol 2007 CZE Z 39.04 - 39.04 30
7. 106 885691 HOBZOVÁ Emma 2007 CZE Z 39.08 - 39.08 28
8. 113 885605 VACKOVÁ Karolína 2007 CZE M 39.26 - 39.26 26
9. 150 886340 MATOUŠKOVÁ Eliška 2008 CZE J 39.28 - 39.28 24
10. 153 885721 KOPECKÁ Ester 2007 CZE B 39.29 - 39.29 22
11. 131 886349 JELÍNKOVÁ Tereza 2007 CZE T 39.34 - 39.34 20
12. 102 885884 MOHYLOVÁ Veronika 2008 CZE T 39.35 - 39.35 19
13. 156 886012 BARÁKOVÁ Ester 2008 CZE J 39.50 - 39.50 18
14. 116 885628 SMOLÍKOVÁ Ema 2008 CZE T 39.53 - 39.53 17
15. 139 886483 KOUDELOVÁ Alena 2008 CZE J 39.62 - 39.62 16
16. 110 885574 POLÁČKOVÁ Kateřina 2008 CZE T 40.04 - 40.04 15
17. 155 885984 HOŘICKÁ Kristýna 2007 CZE E 40.08 - 40.08 14
18. 151 885980 KNOROVÁ Lenka 2007 CZE B 40.17 - 40.17 13
19. 109 886493 SYNČÁKOVÁ Barbora 2007 CZE Z 40.50 - 40.50 12
20. 103 885575 VLČKOVÁ Kristýna 2007 CZE T 40.64 - 40.64 11
21. 124 885896 WECHSLEROVÁ Linda 2007 CZE B 40.69 - 40.69 10
22. 133 885870 KUBEŠOVÁ Kristina 2008 CZE T 40.81 - 40.81 9
23. 146 885939 MELICHAROVÁ Lucie 2008 CZE B 40.93 - 40.93 8
24. 108 885776 KRATOCHVÍLOVÁ Anna 2008 CZE B 40.98 - 40.98 7
25. 119 885561 GROHMANN Viktorie 2008 CZE T 41.16 - 41.16 6
26. 130 885725 CIMMEROVÁ Alena 2007 CZE B 41.27 - 41.27 5
27. 132 886175 LIČKOVÁ Běla 2008 CZE Z 41.68 - 41.68 4
28. 134 885852 ZÁVADOVÁ Klára 2008 CZE T 41.71 - 41.71 3
28. 118 885724 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza 2007 CZE B 41.71 - 41.71 3
30. 125 885695 ZÁDRAPOVÁ Sofie 2008 CZE T 41.82 - 41.82 1
31. 137 885629 FICHNOVÁ Nela 2008 CZE T 41.96 - 41.96
32. 126 885934 BLAHOVÁ Aneta 2007 CZE T 42.01 - 42.01
33. 140 885753 ČERMÁKOVÁ Lucie 2008 CZE B 43.12 - 43.12
34. 136 885722 PINKOVÁ Klára 2007 CZE B 43.30 - 43.30
35. 128 885655 ZONKOVÁ Anna 2007 CZE T 43.35 - 43.35
36. 141 886296 KLIMKOVÁ Viola 2007 CZE M 43.67 - 43.67
37. 145 886000 KROČÁKOVÁ Šárka 2008 CZE M 44.11 - 44.11
38. 200 885978 MARTINÁKOVÁ Rozalie Anna 2007 CZE Z 44.35 - 44.35
39. 149 886300 HAKLOVÁ Hana 2008 CZE M 45.94 - 45.94
40. 143 885996 POSPÍŠILOVÁ Alexandra 2008 CZE M 46.08 - 46.08
41. 135 886095 DOSTALOVÁ Barbora 2007 CZE Z 46.28 - 46.28
42. 122 885720 ADÁMKOVÁ Vendula 2007 CZE B 47.03 - 47.03
43. 138 886422 ORLÍKOVÁ Adriana 2007 CZE T 48.10 - 48.10
44. 148 886512 PLUHAŘOVÁ Barbora 2008 CZE M 48.29 - 48.29
45. 142 886396 SOBOTKOVÁ Elen 2007 CZE B 54.19 - 54.19
46. 117 886179 ŽUPKOVÁ Markéta 2007 CZE Z 1:07.63 - 1:07.63
Nedokočily 1. kolo  
  120 885433 LIŠKOVÁ Adéla 2007 CZE Z    
  107 885732 SLÁMKOVÁ Agáta 2008 CZE Z    
  115 886177 ŽIŠKOVÁ Mariana 2007 CZE Z    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  144 886419 RUTTEROVÁ Karolína 2008 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz