Home Závody a výsledky

Zimní Olympiáda mládeže - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 2572
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 31.01.2012 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace -4.43 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 8 325710 PILNÁ Kristýna 1997 CZE H 50.25 52.05 1:42.30 10.00
2. 4 225308 ZEMKOVÁ Zuzana 1997 CZE T 51.73 52.72 1:44.45 28.28
3. 11 235718 KOTRLOVÁ Petra 1998 CZE Z 51.46 53.00 1:44.46 28.37
4. 7 225309 BÁRTKOVÁ Eliška 1997 CZE T 52.36 53.92 1:46.28 43.85
5. 3 205606 MIŠURCOVÁ Kristýna 1997 CZE T 52.94 53.77 1:46.71 47.50
6. 9 315430 HARTIGOVÁ Marcela 1997 CZE H 52.72 54.33 1:47.05 50.40
7. 12 305753 BERKOVCOVÁ Adéla 1997 CZE H 53.13 54.47 1:47.60 55.07
8. 1 285507 BONIATTI Kristina 1997 CZE T 53.68 54.03 1:47.71 56.01
9. 17 325711 PILNÁ Karolína 1997 CZE H 53.91 54.21 1:48.12 59.50
10. 10 305752 RYDLOVÁ Lucie 1997 CZE H 53.76 54.61 1:48.37 61.62
11. 18 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 53.99 54.63 1:48.62 63.75
12. 2 425301 ŠULCOVÁ Martina 1998 CZE L 54.14 54.54 1:48.68 64.26
13. 21 235706 KAŠPAROVÁ Klára 1998 CZE B 55.18 53.95 1:49.13 68.09
14. 15 505601 MACHKOVÁ Tereza 1997 CZE U 54.20 55.27 1:49.47 70.98
14. 14 905304 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E 54.16 55.31 1:49.47 70.98
16. 22 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 1998 CZE Z 54.84 55.52 1:50.36 78.55
17. 19 705902 NOVÁ Tereza 1998 CZE L 55.15 55.31 1:50.46 79.40
18. 16 235300 KOTYZOVÁ Magdalena 1997 CZE B 55.08 56.03 1:51.11 84.92
19. 24 235724 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 55.44 56.26 1:51.70 89.94
20. 20 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 1998 CZE L 55.76 56.02 1:51.78 90.62
21. 5 415500 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L 55.90 57.30 1:53.20 102.70
22. 36 515107 KRCHOVÁ Judita 1998 CZE U 56.36 58.05 1:54.41 112.99
23. 27 705103 ČERVENÁ Klára 1997 CZE P 57.06 57.37 1:54.43 113.16
24. 6 205726 KOREŇOVÁ Andrea 1998 CZE L 56.24 58.20 1:54.44 113.24
25. 28 605908 MORÁVKOVÁ Jana 1997 CZE S 57.89 58.08 1:55.97 126.26
26. 30 255700 VÁCHALOVÁ Viktorie 1997 CZE M 57.59 59.38 1:56.97 134.76
27. 29 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 1998 CZE U 58.31 59.20 1:57.51 139.35
28. 31 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 59.07 59.83 1:58.90 151.17
29. 34 805100 MIKOLÁŠKOVÁ Anna 1998 CZE J 1:00.18 1:00.75 2:00.93 168.44
30. 39 885001 DUŠOVSKÁ Tamara 1998 CZE J 1:00.09 1:01.32 2:01.41 172.52
31. 37 755406 PRÜHEROVÁ Rozálie 1997 CZE C 59.66 1:02.94 2:02.60 182.64
32. 33 555112 DVOŘÁKOVÁ Michaela 1998 CZE K 1:05.93 58.48 2:04.41 198.03
33. 35 265006 PÁNOVÁ Karolína 1998 CZE M 1:03.75 1:02.98 2:06.73 217.76
34. 40 885014 MIKYSKOVÁ Tereza 1997 CZE E 1:04.86 1:05.18 2:10.04 245.91
35. 38 715503 JANÁČKOVÁ Nikola 1998 CZE K 1:06.62 1:09.88 2:16.50 300.85
36. 32 805604 NEUMANOVÁ Tereza 1998 CZE J 57.29 1:25.97 2:23.26 358.34
Nedokočily 1. kolo  
  25 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 1998 CZE H    
  26 415801 SMETANOVÁ Eliška 1997 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  23 755300 MATOUŠOVÁ Alexandra 1998 CZE C    
Nestartovaly v 1. kole  
  13 325712 VOLOPICHOVÁ Josefína 1997 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler