Home Závody a výsledky

Zimní Olympiáda mládeže - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 2574
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu UKZ
Datum 30.01.2012 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace -3.72 Aplikovaná penalizace 10.00
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 6 325710 PILNÁ Kristýna 97 CZE H 44.88 45.36 1:30.24 10.00
2. 12 235718 KOTRLOVÁ Petra 98 CZE Z 45.28 45.00 1:30.28 10.27
3. 2 505601 MACHKOVÁ Tereza 97 CZE U 46.22 47.07 1:33.29 30.62
4. 9 305752 RYDLOVÁ Lucie 97 CZE H 46.96 46.55 1:33.51 32.10
5. 4 205606 MIŠURCOVÁ Kristýna 97 CZE T 46.71 46.81 1:33.52 32.17
6. 13 225308 ZEMKOVÁ Zuzana 97 CZE T 46.77 47.11 1:33.88 34.61
7. 1 235300 KOTYZOVÁ Magdalena 97 CZE B 47.30 47.35 1:34.65 39.81
8. 17 235706 KAŠPAROVÁ Klára 98 CZE B 48.08 46.58 1:34.66 39.88
9. 18 225309 BÁRTKOVÁ Eliška 97 CZE T 47.72 47.52 1:35.24 43.80
10. 8 315430 HARTIGOVÁ Marcela 97 CZE H 46.92 48.38 1:35.30 44.20
11. 7 305753 BERKOVCOVÁ Adéla 97 CZE H 47.07 48.90 1:35.97 48.73
12. 16 235724 ZEMANOVÁ Monika 98 CZE B 48.21 48.39 1:36.60 52.99
13. 11 285507 BONIATTI Kristina 97 CZE T 48.90 48.70 1:37.60 59.75
14. 10 235710 CHROUSTOVÁ Šárka 98 CZE B 48.41 49.99 1:38.40 65.16
15. 21 415500 NOVOTNÁ Sára 98 CZE L 49.18 49.24 1:38.42 65.29
16. 24 705902 NOVÁ Tereza 98 CZE L 49.02 49.49 1:38.51 65.90
17. 3 415504 KOŠŤÁLOVÁ Jana 98 CZE L 49.62 49.09 1:38.71 67.26
18. 14 325711 PILNÁ Karolína 97 CZE H 49.95 49.09 1:39.04 69.49
19. 20 285902 TURPIŠOVÁ Lucie 98 CZE Z 49.75 49.59 1:39.34 71.51
20. 19 205726 KOREŇOVÁ Andrea 98 CZE L 50.52 50.90 1:41.42 85.57
21. 25 905304 ENTOVÁ Klára 98 CZE E 51.38 51.41 1:42.79 94.83
22. 22 325713 BRÝDLOVÁ Viktorie 98 CZE H 51.76 51.55 1:43.31 98.35
23. 23 505906 PECÁKOVÁ Gabriela 98 CZE U 53.25 52.49 1:45.74 114.78
24. 27 255700 VÁCHALOVÁ Viktorie 97 CZE M 53.72 53.17 1:46.89 122.55
25. 32 555112 DVOŘÁKOVÁ Michaela 98 CZE K 53.76 55.02 1:48.78 135.33
26. 35 805604 NEUMANOVÁ Tereza 98 CZE J 54.64 54.63 1:49.27 138.64
27. 29 115605 MAKOVCOVÁ Adéla 98 CZE A 54.45 55.00 1:49.45 139.85
28. 28 415801 SMETANOVÁ Eliška 97 CZE L 55.08 56.63 1:51.71 155.13
29. 31 805100 MIKOLÁŠKOVÁ Anna 98 CZE J 56.54 57.65 1:54.19 171.90
30. 34 265006 PÁNOVÁ Karolína 98 CZE M 58.28 56.99 1:55.27 179.20
31. 40 885001 DUŠOVSKÁ Tamara 98 CZE J 1:00.99 59.00 1:59.99 211.10
32. 36 755406 PRÜHEROVÁ Rozálie 97 CZE C 1:00.15 1:19.70 2:19.85 345.35
33. 39 885014 MIKYSKOVÁ Tereza 97 CZE E 1:28.37 1:01.72 2:30.09 414.57
Nedokočily 1. kolo  
  26 705103 ČERVENÁ Klára 97 CZE P    
  38 715503 JANÁČKOVÁ Nikola 98 CZE K    
  37 515107 KRCHOVÁ Judita 98 CZE U    
  30 605908 MORÁVKOVÁ Jana 97 CZE S    
Nedokočily 2. kolo  
  5 425301 ŠULCOVÁ Martina 98 CZE L    
Nestartovaly v 1. kole  
  33 755300 MATOUŠOVÁ Alexandra 98 CZE C    
  15 325712 VOLOPICHOVÁ Josefína 97 CZE P    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler