Home Závody a výsledky

Amer Fun cup 2012 - Jánské Lázně

Disciplína Obří slalom Codex 2290
Věková kategorie Předžactvo, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 21.01.2012 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově AFC
1. 155 400507 HÁDEK Václav 2002 CZE L 37.43 - 37.43 50
2. 153 770025 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 37.62 - 37.62 45
3. 176 610107 TOMÁŠ David 2001 CZE H 37.82 - 37.82 40
4. 160 770377 LELONKIEWICZ Borys 2001 CZE H 37.84 - 37.84 36
5. 164 410511 HORÁČEK Jonáš 2002 CZE L 37.89 - 37.89 33
6. 170 420827 KUBEŠ David 2002 CZE H 37.99 - 37.99 30
7. 152 320101 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 38.08 - 38.08 28
8. 159 770027 ŠNAJDR Šimon 2002 CZE S 38.18 - 38.18 26
9. 205 270605 POTŮČEK Šimon 2001 CZE Z 38.21 - 38.21 24
10. 166 270606 POTŮČEK Štěpán 2001 CZE Z 38.24 - 38.24 22
11. 163 410505 ČERNÝ Lukáš 2001 CZE L 38.47 - 38.47 20
12. 174 410516 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 38.55 - 38.55 19
13. 151 420026 ZBOŘIL Filip 2002 CZE B 38.79 - 38.79 18
14. 169 900309 JASANSKÝ Max 2002 CZE E 39.11 - 39.11 17
15. 171 270607 KLOFÁČ Jakub 2001 CZE Z 39.23 - 39.23 16
15. 156 410811 MICHÁLEK Ondřej 2002 CZE L 39.23 - 39.23 16
17. 157 110726 DRHA Adam 2001 CZE H 39.32 - 39.32 14
18. 168 770146 KOHOUT Viktor 2001 CZE A 39.38 - 39.38 13
19. 154 110719 FIALA Šimon 2002 CZE A 39.39 - 39.39 12
20. 179 270604 ČERNOCH Jaroslav 2002 CZE Z 39.46 - 39.46 11
21. 165 770028 BOHONĚK Matouš 2002 CZE S 39.53 - 39.53 10
22. 173 110727 PAJER Matěj 2002 CZE H 39.54 - 39.54 9
23. 178 900310 GLATT Jan 2002 CZE E 39.62 - 39.62 8
24. 180 310112 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 39.66 - 39.66 7
24. 167 770063 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 39.66 - 39.66 7
26. 194 770103 ČMEJLA Jakub 2001 CZE A 39.76 - 39.76 5
27. 181 300312 SEMERÁK Jan 2001 CZE H 40.03 - 40.03 4
28. 177 320510 FLEISCHER Leonard 2002 CZE H 40.10 - 40.10 3
29. 162 770009 VOŠMERA Filip 2001 CZE J 40.42 - 40.42 2
30. 175 320514 POUR Richard 2001 CZE H 40.56 - 40.56 1
31. 172 770130 KŘENEK Vojtěch 2001 CZE H 40.60 - 40.60
32. 198 1120 KRYSZTOFIAK Jakub 2001 POL 41.50 - 41.50
33. 185 770137 VODA František 2002 CZE H 41.66 - 41.66
34. 192 770080 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 41.71 - 41.71
35. 187 320511 HAVLINA Tomáš 2001 CZE H 41.86 - 41.86
36. 184 1118 SIUDAK Nikodem 2002 POL 42.07 - 42.07
37. 196 320517 TLACHAČ Jonáš 2002 CZE H 42.37 - 42.37
38. 200 770008 VONDRÁČEK Jan 2001 CZE J 42.65 - 42.65
39. 188 310111 KEJVAL Adam 2002 CZE H 42.85 - 42.85
40. 186 300775 KOSINA Kilián 2002 CZE H 43.66 - 43.66
41. 158 230719 KLÍMA Adam 2001 CZE H 43.90 - 43.90
42. 203 310434 LOJKA Jan 2002 CZE H 44.94 - 44.94
43. 191 100016 HOFMAN Martin 2001 CZE H 45.27 - 45.27
44. 193 770069 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 45.68 - 45.68
45. 204 110612 KRECHLER Maxmilián 2002 CZE A 45.89 - 45.89
46. 206 770145 HÁLEK Antonín 2001 CZE A 46.21 - 46.21
47. 201 100018 BERGER Ondřej 2002 CZE H 49.47 - 49.47
48. 197 100019 VÍT Jakub 2001 CZE H 50.69 - 50.69
49. 202 770229 BUŠ Adam Vojtěch 2002 CZE A 53.98 - 53.98
Nestartovali v 1. kole  
  189 750101 ČECH Petr 2001 CZE C    
  199 770102 JÁNĚ Jakub 2002 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz