Home Závody a výsledky

FIS - Český pohár, NC, NJC - Spindleruv Mlyn

Disciplína Alpská kombinace Codex 2145
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 25.01.2019 Technický delegát Nutz Werner (AUT) 087
Vypočtená penalizace 31.85 Aplikovaná penalizace 34.85
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 10 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE L 1:12.90 43.59 1:56.49 34.85 100
2. 11 151238 ZABYSTŘAN Jan 1998 CZE L 1:12.99 44.21 1:57.20 43.14 80
3. 14 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 1:13.11 44.30 1:57.41 45.59 60
4. 3 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:14.33 44.37 1:58.70 60.65 50
5. 20 151316 KLÍMA Adam 2001 CZE B 1:13.91 45.41 1:59.32 67.89 45
6. 4 151237 KLINSKÝ Tomáš 1998 CZE H 1:14.63 45.30 1:59.93 75.01 40
7. 16 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 1:15.67 44.66 2:00.33 79.68 36
8. 1 151229 MÜLLER Marek 1998 CZE P 1:15.44 45.14 2:00.58 82.60 32
9. 17 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 1:16.79 44.34 2:01.13 89.02 29
10. 44 561435 AZNOH Rok 2002 SLO 1:15.71 45.61 2:01.32 91.24
11. 39 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 1:17.18 48.46 2:05.64 141.67 26
12. 38 151366 BOHONĚK Matouš 2002 CZE H 1:18.71 48.60 2:07.31 161.17 24
13. 34 151295 MALKUS David 2000 CZE A 1:18.82 49.60 2:08.42 174.13 22
14. 45 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 1:19.29 52.49 2:11.78 213.36 20
15. 40 460136 BORDI Ioan Alexandru 2001 ROU 1:22.26 51.60 2:13.86 237.64
16. 32 151204 ČERVINKA Adam 1997 CZE H 1:16.58 1:02.38 2:18.96 297.18 18
17. 41 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 1:17.07 1:05.19 2:22.26 335.71 16
Nedokočili 2. kolo    
  15 151203 BENC Patrik 1997 CZE L      
  18 700878 BENDÍK Martin 1993 SVK      
  33 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H      
  26 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H      
  5 561344 FLORJANCIC Ven 1996 SLO      
  35 512285 GOLA Fabian 1998 CZE T      
  6 700901 HYŠKA Martin 1994 SVK      
  27 151284 KOULA Jan 2000 CZE H      
  36 151350 KUBEŠ David 2002 CZE H      
  13 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H      
  19 151278 PŘIKRYL František 2000 CZE M      
  37 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A      
  24 460122 STEFANESCU Alexandru Stefan 1999 ROU      
  47 460092 TUDORAN Stefan Claudiu 1994 ROU      
  50 151346 VRABEC Ondřej 2001 CZE H      
  25 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T      
Nestartovali v 1. kole    
  7 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
Nestartovali v 2. kole    
  31 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S      
  48 410434 FERRAR William 1998 NZL      
  12 700941 KATRENIČ Henrich 1998 SVK      
  49 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H      
  2 430472 KLUSAK Michal 1990 POL      
  29 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H      
  23 151287 MILATA Jiří 2000 CZE T      
  9 550078 OPMANIS Elvis 1997 LAT      
  46 550109 OPMANIS Lauris 2001 LAT      
  8 700929 PRIELOŽNÝ Matej 1997 SVK      
  30 151292 PROVAZNIK Adam 2000 CZE U      
  42 151342 SAMOHEL Richard 2001 CZE L      
  22 502414 STROEM Olle 2000 SWE      
  43 150999 VAVŘINEC Jan 1983 CZE A      
Diskvalifikováni v 2. kole    
  21 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  28 550087 ZVEJNIEKS Davis 1998 LAT      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler