Home Závody a výsledky

RKZ 1 - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 2007
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 16.01.2020 Technický delegát Pavel Lipanský
Vypočtená penalizace 6.83 Aplikovaná penalizace 6.83
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CPZ
1. 65 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 41.53 41.80 1:23.33 6.83 100
2. 54 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 41.55 42.04 1:23.59 9.98 80
3. 61 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 41.57 42.09 1:23.66 10.83 60
4. 55 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 42.00 42.56 1:24.56 21.74 50
5. 53 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H 42.76 42.38 1:25.14 28.77 45
6. 70 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 42.88 42.98 1:25.86 37.49 40
7. 62 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 42.89 43.42 1:26.31 42.95 36
8. 80 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 42.28 44.10 1:26.38 43.80 32
9. 64 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 43.49 44.07 1:27.56 58.10 29
10. 51 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 43.22 44.65 1:27.87 61.86 26
11. 60 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 44.62 44.43 1:29.05 76.16 24
12. 66 770533 GROHMANN Ondřej 2004 CZE T 44.83 44.31 1:29.14 77.25 22
13. 85 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 45.06 44.61 1:29.67 83.67 20
14. 58 770859 HROUDA František 2004 CZE H 46.43 43.73 1:30.16 89.61 18
15. 52 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 45.05 45.76 1:30.81 97.49 16
16. 89 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 45.18 45.64 1:30.82 97.61 15
17. 78 772084 STEVENS Boris 2004 CZE A 45.74 45.24 1:30.98 99.55 14
18. 79 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 44.85 46.32 1:31.17 101.85 13
19. 76 770771 HAJDUČEK Tomáš 2005 CZE T 44.93 46.27 1:31.20 102.22 12
20. 74 770629 MACHOŇ Petr 2004 CZE C 45.47 45.99 1:31.46 105.37 11
21. 57 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 46.30 45.83 1:32.13 113.49 10
22. 81 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 45.33 46.85 1:32.18 114.10 9
23. 75 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 46.62 45.66 1:32.28 115.31 8
24. 77 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 46.40 46.16 1:32.56 118.70 7
25. 83 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 45.79 46.86 1:32.65 119.79 6
26. 90 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 46.37 46.65 1:33.02 124.28 5
27. 86 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 47.28 46.30 1:33.58 131.06 4
28. 94 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 47.27 48.00 1:35.27 151.55 3
29. 92 772523 HAUERLAND Antonín 2004 CZE T 47.81 49.18 1:36.99 172.40 2
30. 67 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 50.92 47.36 1:38.28 188.03 1
31. 82 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 49.99 49.44 1:39.43 201.97
32. 91 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 50.86 51.40 1:42.26 236.27
Nedokočili 1. kolo    
  93 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E      
  59 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T      
  68 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L      
  71 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B      
  72 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B      
  95 770780 VESELÝ Jiří 2004 CZE A      
  87 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T      
  84 770325 VOVES Jan 2005 CZE P      
Nedokočili 2. kolo    
  63 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T      
  56 772205 KNOR Aleš 2004 CZE B      
  69 770338 KUČERA Štěpán 2004 CZE H      
  88 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H      
  73 770056 VILEŽINSKÝ Maximilián 2004 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz