Home Závody a výsledky

RKZ 3 - Pec pod Sněžkou

Disciplína Vyřazovací závod - kvalifikace Codex 2018
Věková kategorie Starší žactvo, muži Kategorie závodu Republikový klasifikační závod
Datum 23.02.2020 Technický delegát Luboš Dlabola
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově CPZ
1. 109 770112 MÜLLER Marek 2004 CZE U 28.73 - 28.73
2. 107 710900 FOREJTEK Patrik 2005 CZE H 29.39 - 29.39
3. 105 100022 KLÍMA Oskar 2004 CZE B 29.52 - 29.52
4. 108 770339 KUČERA Vojtěch 2004 CZE H 29.58 - 29.58
5. 104 770224 SVATOŠ Lukáš 2005 CZE L 29.64 - 29.64
6. 91 886359 PERISSINOTTO Mattia 2005 CZE B 29.67 - 29.67
7. 89 700535 MAXA Adam 2004 CZE P 30.00 - 30.00
8. 106 770247 HANZAL Kryštof 2005 CZE L 30.06 - 30.06
9. 68 770172 GALVAS Matyáš 2004 CZE B 30.10 - 30.10
10. 102 770180 FOLWARCZNY Martin 2005 CZE L 30.30 - 30.30
11. 110 770004 RYŠKA Daniel 2004 CZE H 30.33 - 30.33
12. 93 770282 HLAVOŇ Jakub 2005 CZE B 30.37 - 30.37
13. 67 770283 SOBOTKA Tomáš 2005 CZE B 30.44 - 30.44
14. 90 770246 DOBROVODSKÝ Adam 2004 CZE L 30.57 - 30.57
15. 103 770859 HROUDA František 2004 CZE H 30.67 - 30.67
16. 77 770475 SKRUŠNÝ David 2005 CZE B 30.75 - 30.75 15
17. 65 770058 BRANNY Adam 2004 CZE T 30.87 - 30.87 14
18. 92 750307 HRUBÝ Filip 2004 CZE H 30.90 - 30.90 13
19. 100 770248 JEHLIČKA Tomáš 2005 CZE L 31.01 - 31.01 12
20. 76 770188 JANOUŠEK Martin 2004 CZE C 31.16 - 31.16 11
21. 83 770488 ČERMÁK Robin 2005 CZE B 31.19 - 31.19 10
22. 64 770263 HORÁK Marek 2005 CZE T 31.20 - 31.20 9
23. 72 770232 KRISTL Vlastimil 2005 CZE A 31.36 - 31.36 8
24. 96 770325 VOVES Jan 2005 CZE P 31.37 - 31.37 7
25. 79 770274 GLATT Matouš 2005 CZE E 31.41 - 31.41 6
26. 99 410513 SULOVSKÝ Mikuláš 2004 CZE L 31.46 - 31.46 5
27. 94 770227 VESELÝ Marek 2005 CZE A 31.47 - 31.47 4
27. 84 770047 ŽĎÁRSKÝ Dan 2004 CZE L 31.47 - 31.47 4
29. 101 770901 KRÁL Tomáš 2004 CZE P 31.53 - 31.53 2
30. 62 770273 ENT Lukáš 2004 CZE E 31.55 - 31.55 1
31. 82 770275 JANECKÝ Samuel 2005 CZE E 31.58 - 31.58
32. 78 770530 KOPECKÝ Tobiáš 2005 CZE H 31.72 - 31.72
33. 61 770321 BERGER Matěj 2004 CZE H 31.75 - 31.75
34. 86 770267 VLČEK Jan 2005 CZE T 31.82 - 31.82
35. 81 770378 MICHAL Ondřej 2005 CZE T 31.85 - 31.85
36. 95 770584 ŠÍMA Albert 2005 CZE L 31.89 - 31.89
37. 63 770272 ČERNOHOUS Marek 2004 CZE E 31.98 - 31.98
38. 74 770948 TASCHNER Filip 2004 CZE L 32.02 - 32.02
39. 88 770413 TUŠL Pavel 2005 CZE H 32.03 - 32.03
40. 75 770789 KRAPA Jakub 2005 CZE B 32.08 - 32.08
41. 85 770732 DVOŘÁK David 2004 CZE L 32.18 - 32.18
42. 97 772467 VEČEŘA Vojtěch 2004 CZE J 32.52 - 32.52
43. 98 770228 POLLERT Jan 2005 CZE A 32.54 - 32.54
44. 87 770235 DOSEDĚL František 2005 CZE A 32.77 - 32.77
45. 70 770664 JOZL David 2005 CZE J 32.84 - 32.84
46. 73 772242 BLAŠKO Samuel 2005 CZE E 32.86 - 32.86
47. 66 772527 ZOGATA Samuel 2004 CZE T 33.14 - 33.14
Nestartovali v 1. kole    
  69 770209 KEZNIKL Tobiáš 2004 CZE B      
  71 700536 ŠEVČÍK Jiří 2004 CZE P      
  80 770349 ŠIMEK Marek Emanuel 2005 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI Mico POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz