Home Závody a výsledky

FIS - Albrechtice v Jizerských horách

Disciplína Obří slalom Codex 5639
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu FIS
Datum 19.01.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 69.52 Aplikovaná penalizace 72.52
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 2 156044 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 53.54 55.86 1:49.40 72.52 100
2. 6 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 53.52 56.88 1:50.40 81.75 80
3. 11 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 54.27 56.83 1:51.10 88.21 60
4. 13 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 54.79 56.79 1:51.58 92.65 50
5. 9 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 54.85 56.84 1:51.69 93.66 45
6. 30 435453 SKARBEK-MALCZEWSKA Anna 2003 POL 55.22 56.95 1:52.17 98.09
7. 1 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 55.36 57.56 1:52.92 105.02 40
8. 18 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 56.40 56.89 1:53.29 108.43 36
9. 31 435459 ZOLTEK Emilia 2003 POL 55.50 57.89 1:53.39 109.36
10. 7 156011 PALMOVÁ Marie 2002 CZE L 55.59 57.86 1:53.45 109.91 32
11. 14 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 56.31 57.74 1:54.05 115.45 29
12. 15 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 55.97 58.32 1:54.29 117.67 26
13. 4 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 57.07 57.82 1:54.89 123.20 24
14. 8 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 56.35 58.87 1:55.22 126.25 22
15. 48 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 56.52 58.76 1:55.28 126.81 20
16. 43 155400 VANČUROVÁ Lenka 1984 CZE L 57.61 57.80 1:55.41 128.01 18
16. 3 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 56.92 58.49 1:55.41 128.01 18
18. 10 435438 ZAKRZEWSKA Maja 2001 POL 56.54 59.00 1:55.54 129.21
19. 16 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 56.98 58.61 1:55.59 129.67 15
20. 17 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 57.48 58.69 1:56.17 135.02 14
21. 5 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 57.01 59.17 1:56.18 135.11 13
22. 12 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 56.90 59.58 1:56.48 137.88 12
23. 26 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 57.51 59.35 1:56.86 141.39 11
24. 28 695131 POHARTSEVA Valeriia 2000 UKR 57.40 59.62 1:57.02 142.87
25. 33 435446 SOBAS Weronika 2001 POL 57.93 59.68 1:57.61 148.32
26. 20 695143 STOIKOVA Anna 2002 UKR 58.34 59.41 1:57.75 149.61
27. 24 255453 MAGNUSDOTTIR Kristin Sara 2002 ISL 58.26 59.53 1:57.79 149.98
28. 19 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE L 58.53 59.52 1:58.05 152.38 10
29. 29 695146 GULIA Dariya 2003 UKR 58.05 1:00.36 1:58.41 155.70
30. 21 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 58.50 1:01.00 1:59.50 165.76 9
31. 35 435448 JAROSZ Zuzanna 2002 POL 58.76 1:00.84 1:59.60 166.69
32. 27 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 58.78 1:00.88 1:59.66 167.24 8
33. 49 156048 KOLBE Andrea 2003 CZE H 59.16 1:01.51 2:00.67 176.57 7
34. 22 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 59.38 1:01.44 2:00.82 177.95 6
35. 32 525110 KARA Sila 2000 TUR 59.52 1:01.99 2:01.51 184.32
36. 23 255428 INGVADOTTIR Hjordis Birna 2000 ISL 59.43 1:02.50 2:01.93 188.20
37. 55 156034 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 1:00.62 1:01.62 2:02.24 191.06 5
38. 39 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 1:00.44 1:01.96 2:02.40 192.54 4
39. 54 156033 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 1:00.78 1:02.34 2:03.12 199.19 3
40. 53 156038 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:01.22 1:02.91 2:04.13 208.51 2
41. 34 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 1:01.40 1:03.76 2:05.16 218.02 1
42. 41 705486 RUŽIČKOVÁ Karolína 2002 SVK 1:02.11 1:04.17 2:06.28 228.36
43. 50 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 1:02.62 1:04.05 2:06.67 231.96
44. 45 156046 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 1:02.61 1:04.16 2:06.77 232.88
45. 36 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 CZE B 1:02.29 1:04.75 2:07.04 235.38
46. 51 435460 WILCZYNSKA Iga 2001 POL 59.38 1:07.79 2:07.17 236.58
47. 42 156003 ZBIHLEJOVÁ Karolína 2002 CZE L 1:05.09 1:07.04 2:12.13 282.37
48. 46 156051 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 1:05.09 1:07.46 2:12.55 286.24
49. 40 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:06.64 1:09.25 2:15.89 317.08
50. 52 156055 ŠTĚPÁNKOVÁ Michaela 1983 CZE L 1:25.33 1:20.96 2:46.29 597.74
Nedokočily 1. kolo    
  37 155971 JANDOVÁ Markéta 2001 CZE C      
Nedokočily 2. kolo    
  56 156043 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L      
  25 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L      
Nestartovaly v 1. kole    
  44 156035 PAVLIDISOVÁ Natálie 2003 CZE L      
  47 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz