Home Závody a výsledky

MMČR - Špindlerův Mlýn

Disciplína Superobří slalom Codex 5647
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu NC
Datum 23.01.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 56.05 Aplikovaná penalizace 58.05
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body CP
1. 1 155586 KMOCHOVÁ Tereza 1990 CZE L 1:07.36 - 1:07.36 58.05 100
2. 6 155887 POSPÍŠILOVÁ Klára 1999 CZE L 1:07.57 - 1:07.57 61.76 80
3. 7 705394 KANTOROVÁ Barbara 1992 SVK 1:07.68 - 1:07.68 63.70
4. 5 155848 NOVÁ Tereza 1998 CZE P 1:08.25 - 1:08.25 73.77 60
5. 9 435404 KRAJEWSKA Daria 1998 POL 1:08.39 - 1:08.39 76.25
6. 3 705456 HROMCOVÁ Petra 1998 SVK 1:08.82 - 1:08.82 83.84
7. 11 155942 ZÍKOVÁ Barbora 2001 CZE P 1:09.17 - 1:09.17 90.03 50
8. 4 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 1:09.44 - 1:09.44 94.80 45
9. 13 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 1:09.62 - 1:09.62 97.98 40
10. 2 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 1:09.75 - 1:09.75 100.27 36
11. 12 155998 LABAŠTOVÁ Alena 2002 CZE A 1:09.83 - 1:09.83 101.69 32
12. 17 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 1:09.85 - 1:09.85 102.04 29
13. 29 156044 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 1:10.49 - 1:10.49 113.35 26
14. 14 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 1:10.91 - 1:10.91 120.77 24
15. 28 155400 VANČUROVÁ Lenka 1984 CZE L 1:11.12 - 1:11.12 124.48 22
16. 18 156049 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 1:11.82 - 1:11.82 136.84 20
17. 15 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 1:12.00 - 1:12.00 140.02 18
18. 32 705493 OBERTÍKOVÁ Michaela 2002 SVK 1:13.40 - 1:13.40 164.75
19. 16 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:13.81 - 1:13.81 172.00 16
20. 30 705484 PAVLÁKOVÁ Andrea 2002 SVK 1:13.92 - 1:13.92 173.94
21. 27 308288 NAKANISHI Rin 2003 JPN 1:14.03 - 1:14.03 175.88
22. 22 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 1:14.42 - 1:14.42 182.77 15
23. 20 705483 ZIMENOVÁ Miroslava 2001 SVK 1:15.07 - 1:15.07 194.26
24. 26 156034 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 1:15.43 - 1:15.43 200.62 14
25. 21 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 1:15.95 - 1:15.95 209.80 13
26. 23 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 1:16.29 - 1:16.29 215.81 12
27. 25 156043 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 1:17.09 - 1:17.09 229.94 11
28. 24 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 1:19.66 - 1:19.66 275.35 10
Nedokočily 1. kolo    
  19 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z      
  8 155771 SCHROMMOVÁ Helena 1995 CZE M      
  31 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A      
  10 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler