Home Závody a výsledky

FIS/UNI, MČRJ - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 676
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 15.02.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 51.49 Aplikovaná penalizace 54.49
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 3 6190750 CARBONERO Adrien 1999 FRA 44.70 47.02 1:31.72 54.49
2. 2 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE B 45.09 47.92 1:33.01 68.70
3. 5 6190416 VANHEULE Joffrey 1997 FRA 45.02 48.07 1:33.09 69.58
4. 13 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z 46.02 48.16 1:34.18 81.58
5. 8 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 45.74 48.57 1:34.31 83.01
6. 15 240168 URY Balint 2003 HUN 45.84 48.51 1:34.35 83.45
7. 7 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 46.16 48.83 1:34.99 90.50
8. 1 6190098 ZINNATO Lucas 1995 FRA 45.88 49.20 1:35.08 91.49
9. 18 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 46.71 48.43 1:35.14 92.15
10. 9 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 46.42 48.77 1:35.19 92.70
11. 19 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 46.60 48.76 1:35.36 94.57
12. 6 430850 SZKOLA Bartosz 2002 POL 46.64 48.74 1:35.38 94.79
13. 4 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H 46.62 49.17 1:35.79 99.31
14. 16 240149 NAGY Bence 1998 HUN 46.96 48.95 1:35.91 100.63
15. 17 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 47.72 48.40 1:36.12 102.94
16. 24 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L 47.69 48.65 1:36.34 105.36
17. 11 151311 BORÁK Jan 2001 CZE T 47.41 48.94 1:36.35 105.47
18. 23 240154 MAROTY Matyas 2000 HUN 47.04 49.37 1:36.41 106.14
19. 12 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 47.01 49.56 1:36.57 107.90
20. 25 430867 BUDZ Blazej 2003 POL 47.58 49.04 1:36.62 108.45
21. 27 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 47.57 49.40 1:36.97 112.30
22. 14 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 47.81 49.26 1:37.07 113.40
23. 10 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 47.62 49.86 1:37.48 117.92
24. 30 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A 48.01 49.69 1:37.70 120.34
25. 29 151295 MALKUS David 2000 CZE A 48.55 49.16 1:37.71 120.45
26. 40 151415 FIALA Jan 2003 CZE T 48.71 49.39 1:38.10 124.75
27. 38 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 48.59 49.97 1:38.56 129.81
28. 22 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 48.83 50.04 1:38.87 133.22
29. 39 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 48.81 50.46 1:39.27 137.63
30. 28 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 48.74 50.60 1:39.34 138.40
31. 32 410434 FERRAR William 1998 NZL 49.07 50.48 1:39.55 140.71
32. 78 150000 ANDĚL Jiří 2003 CZE T 49.33 50.56 1:39.89 144.46
32. 33 240167 BESZTERCZEY Kristof 2003 HUN 49.42 50.47 1:39.89 144.46
34. 65 151385 KEJHAR Vít 2003 CZE Z 48.89 51.03 1:39.92 144.79
35. 43 430829 SOONS Ivo 2000 POL 48.78 51.16 1:39.94 145.01
36. 42 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 48.79 51.52 1:40.31 149.08
37. 49 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A 49.55 50.94 1:40.49 151.06
38. 47 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 49.09 51.80 1:40.89 155.47
39. 45 151356 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 49.42 51.64 1:41.06 157.34
40. 54 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 49.30 51.90 1:41.20 158.88
41. 41 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M 49.72 51.56 1:41.28 159.76
42. 55 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 49.79 51.58 1:41.37 160.75
43. 51 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 49.63 51.81 1:41.44 161.52
44. 56 151291 BRYNDA Josef 2000 CZE E 49.91 51.87 1:41.78 165.27
45. 57 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 50.21 51.82 1:42.03 168.02
46. 59 400351 WATERMAN Sam 2002 NED 50.05 52.35 1:42.40 172.10
47. 48 151362 PAJER Matěj 2002 CZE L 50.09 52.47 1:42.56 173.86
48. 52 151332 JANÍČEK Marek 2001 CZE T 50.35 52.44 1:42.79 176.39
49. 46 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 50.52 52.28 1:42.80 176.50
50. 36 700998 CUKER Alex 2002 SVK 50.54 52.51 1:43.05 179.25
51. 53 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 50.68 52.82 1:43.50 184.21
52. 44 430866 ZAK Dominik 2003 POL 51.09 52.64 1:43.73 186.74
53. 79 701026 PETRÍK Krištof 2003 SVK 51.54 52.31 1:43.85 188.06
53. 58 151307 BOUDA Jiří 1984 CZE H 50.52 53.33 1:43.85 188.06
55. 73 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C 52.03 52.76 1:44.79 198.41
56. 62 151310 MACHŮ Filip 2000 CZE Z 51.97 53.15 1:45.12 202.05
57. 61 151398 JANEK Adam 2003 CZE A 51.53 53.60 1:45.13 202.16
58. 71 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 51.39 53.93 1:45.32 204.25
59. 63 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P 52.10 53.32 1:45.42 205.35
60. 60 151269 POLEDŇÁK Petr 1999 CZE T 51.70 53.74 1:45.44 205.57
61. 64 151274 KALMAN Jakub 1996 CZE T 52.20 53.92 1:46.12 213.06
62. 66 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B 52.54 53.65 1:46.19 213.83
63. 67 151408 ČTVRTEČKA Jakub Karel 2003 CZE E 53.04 53.48 1:46.52 217.46
64. 69 700943 VIGAŠ Martin 1998 SVK 52.42 55.01 1:47.43 227.48
65. 80 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 54.44 55.24 1:49.68 252.26
66. 68 150417 SOCHOR Jiří 1980 CZE B 54.14 55.95 1:50.09 256.78
67. 76 151418 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 54.33 56.36 1:50.69 263.38
68. 74 150784 ZÁVODNÝ Martin 1988 CZE B 54.35 56.79 1:51.14 268.34
69. 75 151409 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 55.79 56.21 1:52.00 277.81
70. 70 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 54.81 57.55 1:52.36 281.77
Nedokočili 1. kolo  
  72 151297 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z    
Nedokočili 2. kolo  
  31 430860 BROWARSKI Piotr 2003 POL    
  50 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A    
  34 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M    
  35 400317 KRABSHUIS Noah 2000 NED    
  21 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H    
  37 700932 MOZOLA Ondrej 1997 SVK    
  20 151218 STRAUB Jakub 1997 CZE A    
  26 240166 TRUNK Tamas 2003 HUN    
Nestartovali v 1. kole  
  77 151096 BOLELOUCKÝ Václav 1994 CZE B    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler