Home Závody a výsledky

FIS/UNI, MČRJ - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 5654
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu UNI
Datum 15.02.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 34.27 Aplikovaná penalizace 37.27
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 5 405188 DERKS Kiara 2001 NED 45.64 48.08 1:33.72 37.27
2. 27 198088 CANTELE Erika 2000 FRA 47.00 48.87 1:35.87 60.44
3. 4 197898 MAGNIN Charlene 1998 FRA 47.51 49.23 1:36.74 69.82
4. 11 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 47.23 49.66 1:36.89 71.43
5. 3 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 47.61 49.29 1:36.90 71.54
6. 7 197890 GUILBERT Elise 1998 FRA 47.53 49.57 1:37.10 73.70
7. 2 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 47.45 50.05 1:37.50 78.01
8. 21 435457 FLOREK Patrycja 2003 POL 47.49 50.07 1:37.56 78.65
9. 10 435453 SKARBEK-MALCZEWSKA Anna 2003 POL 48.03 49.58 1:37.61 79.19
10. 1 198080 BERTHON Kelly 2000 FRA 48.04 49.58 1:37.62 79.30
11. 35 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z 47.92 50.09 1:38.01 83.50
12. 26 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 47.86 50.23 1:38.09 84.36
13. 19 245083 DORULTAN Katalin 2001 HUN 48.44 49.88 1:38.32 86.84
14. 13 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 47.83 50.91 1:38.74 91.37
15. 29 245082 MAJTENYI Hanna 2001 HUN 48.12 50.76 1:38.88 92.88
15. 9 156044 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 48.31 50.57 1:38.88 92.88
17. 20 405189 HEIJDEMANN Roosmieke 2001 NED 48.37 50.68 1:39.05 94.71
17. 18 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 48.17 50.88 1:39.05 94.71
19. 6 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H 48.52 50.79 1:39.31 97.51
20. 31 405204 BERG VAN DEN Iris 2003 NED 48.57 50.88 1:39.45 99.02
21. 12 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 49.25 50.23 1:39.48 99.34
22. 16 705502 MEZOVSKÁ Denisa 2003 SVK 48.98 50.75 1:39.73 102.04
23. 15 435459 ZOLTEK Emilia 2003 POL 48.89 50.87 1:39.76 102.36
24. 108 198067 VUILLERME Brunhilde 2000 FRA 49.30 50.56 1:39.86 103.44
25. 25 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 48.68 51.31 1:39.99 104.84
26. 38 198293 LAY CONSTANCE 2000 FRA 49.23 50.79 1:40.02 105.16
27. 22 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 49.29 51.00 1:40.29 108.07
28. 17 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 49.87 51.47 1:41.34 119.39
29. 23 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T 50.01 51.40 1:41.41 120.14
30. 32 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H 49.48 52.33 1:41.81 124.45
31. 40 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 50.30 51.87 1:42.17 128.33
32. 70 156049 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 50.68 51.70 1:42.38 130.60
33. 14 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L 50.36 52.03 1:42.39 130.70
34. 24 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 50.04 52.40 1:42.44 131.24
35. 41 705493 OBERTÍKOVÁ Michaela 2002 SVK 50.41 52.34 1:42.75 134.58
36. 30 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 50.80 52.01 1:42.81 135.23
37. 39 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 50.74 52.14 1:42.88 135.99
38. 44 156042 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 50.91 52.47 1:43.38 141.37
39. 33 705483 ZIMENOVÁ Miroslava 2001 SVK 51.06 53.20 1:44.26 150.86
40. 47 156017 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 51.81 52.98 1:44.79 156.57
41. 45 156043 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L 51.74 53.09 1:44.83 157.00
42. 36 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 51.74 53.13 1:44.87 157.43
43. 37 705484 PAVLÁKOVÁ Andrea 2002 SVK 51.96 52.97 1:44.93 158.08
44. 48 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 52.23 53.30 1:45.53 164.54
45. 51 705497 BABOTHYOVÁ Alexandra 2002 SVK 51.88 53.79 1:45.67 166.05
46. 50 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B 52.83 53.30 1:46.13 171.01
47. 42 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE L 53.15 53.63 1:46.78 178.01
48. 54 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T 52.21 54.96 1:47.17 182.22
49. 55 156034 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 52.66 55.74 1:48.40 195.47
50. 52 156048 KOLBE Andrea 2003 CZE H 53.48 55.22 1:48.70 198.71
51. 58 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 54.50 54.60 1:49.10 203.02
52. 61 156038 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 54.20 55.49 1:49.69 209.38
53. 53 156033 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 55.32 57.29 1:52.61 240.84
54. 59 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 56.72 56.69 1:53.41 249.46
55. 60 705486 RUŽIČKOVÁ Karolína 2002 SVK 56.21 57.70 1:53.91 254.85
56. 71 156013 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 56.12 58.51 1:54.63 262.61
57. 68 156051 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 57.71 59.99 1:57.70 295.70
58. 64 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 CZE L 59.51 58.46 1:57.97 298.61
59. 138 156055 ŠTĚPÁNKOVÁ Michaela 1983 CZE L 1:09.19 1:06.66 2:15.85 491.30
Nedokočily 1. kolo  
  57 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H    
  69 156052 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M    
  34 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L    
  43 435447 NOWOTNY Olga 2002 POL    
  63 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A    
  67 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B    
  46 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A    
  49 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L    
Nedokočily 2. kolo  
  65 155971 JANDOVÁ Markéta 2001 CZE C    
  62 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A    
Nestartovaly v 1. kole  
  56 155738 CHROUSTOVÁ Lenka 1994 CZE B    
  28 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L    
Nestartovaly v 2. kole  
  66 705503 HAMPACHELOVÁ Denisa 2003 SVK    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler