Home Závody a výsledky

FIS/UNI, MČRJ - Bílá v Beskydech

Disciplína Slalom Codex 5655
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu UNI
Datum 16.02.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 42.41 Aplikovaná penalizace 45.41
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 1 405188 DERKS Kiara 2001 NED 51.00 54.75 1:45.75 45.41
2. 4 197890 GUILBERT Elise 1998 FRA 52.22 55.09 1:47.31 56.18
3. 6 435457 FLOREK Patrycja 2003 POL 52.49 54.91 1:47.40 56.80
4. 7 155790 ČAMKOVÁ Veronika 1996 CZE J 51.49 55.98 1:47.47 57.28
5. 5 197898 MAGNIN Charlene 1998 FRA 53.43 54.36 1:47.79 59.49
6. 23 198088 CANTELE Erika 2000 FRA 54.19 54.17 1:48.36 63.43
7. 12 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 52.70 55.76 1:48.46 64.12
8. 9 245083 DORULTAN Katalin 2001 HUN 53.93 55.70 1:49.63 72.19
9. 19 156044 TREJBALOVÁ Linda 2003 CZE L 54.00 55.79 1:49.79 73.30
10. 108 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 53.35 56.68 1:50.03 74.96
11. 21 155877 KOŘISTKOVÁ Eliška 1999 CZE T 54.50 55.59 1:50.09 75.37
12. 14 155884 VRZALOVÁ Jolana 1999 CZE K 54.30 55.84 1:50.14 75.71
13. 13 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 54.77 55.57 1:50.34 77.10
14. 20 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 55.12 55.31 1:50.43 77.72
15. 22 435453 SKARBEK-MALCZEWSKA Anna 2003 POL 53.98 56.53 1:50.51 78.27
16. 38 705502 MEZOVSKÁ Denisa 2003 SVK 55.62 55.01 1:50.63 79.10
17. 15 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 54.03 56.85 1:50.88 80.82
18. 18 245082 MAJTENYI Hanna 2001 HUN 56.00 55.45 1:51.45 84.76
19. 27 156000 STASZOWSKA Agata 2002 CZE T 55.24 56.24 1:51.48 84.96
19. 24 155973 STRAUBOVÁ Caroline 2001 CZE A 56.22 55.26 1:51.48 84.96
21. 16 405189 HEIJDEMANN Roosmieke 2001 NED 54.78 56.76 1:51.54 85.38
22. 2 155809 ZAHÁLKOVÁ Tereza 1996 CZE B 55.03 56.58 1:51.61 85.86
23. 42 198293 LAY CONSTANCE 2000 FRA 55.55 56.08 1:51.63 86.00
24. 28 156042 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 55.34 56.67 1:52.01 88.62
25. 26 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 56.00 56.41 1:52.41 91.38
26. 51 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 55.50 57.46 1:52.96 95.18
27. 63 156049 BALABÁNOVÁ Helena 2003 CZE T 57.13 57.35 1:54.48 105.67
28. 30 705483 ZIMENOVÁ Miroslava 2001 SVK 56.23 58.36 1:54.59 106.43
29. 40 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 58.17 59.44 1:57.61 127.28
30. 34 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 57.40 1:00.64 1:58.04 130.25
31. 43 705493 OBERTÍKOVÁ Michaela 2002 SVK 57.98 1:00.26 1:58.24 131.63
32. 32 435413 PLUTA Aleksandra 1999 POL 58.79 1:01.17 1:59.96 143.50
33. 36 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M 58.88 1:01.15 2:00.03 143.99
34. 49 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 58.76 1:01.29 2:00.05 144.12
35. 57 156017 BERÁNKOVÁ Adéla 2002 CZE E 59.67 1:00.96 2:00.63 148.13
36. 54 435458 MOLEK Marta 2003 POL 59.17 1:02.81 2:01.98 157.45
37. 64 705486 RUŽIČKOVÁ Karolína 2002 SVK 59.79 1:02.80 2:02.59 161.66
38. 62 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 1:00.64 1:02.47 2:03.11 165.25
39. 53 156033 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 1:01.96 1:03.45 2:05.41 181.12
40. 52 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 1:02.29 1:04.06 2:06.35 187.61
41. 69 155971 JANDOVÁ Markéta 2001 CZE C 1:02.25 1:06.44 2:08.69 203.77
42. 60 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 1:02.75 1:06.64 2:09.39 208.60
43. 76 156013 ŘEHOUŠKOVÁ Markéta 2002 CZE C 1:05.22 1:07.92 2:13.14 234.49
44. 66 156038 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 1:06.44 1:07.51 2:13.95 240.08
45. 72 156052 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 1:05.78 1:08.71 2:14.49 243.80
46. 61 156034 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 1:06.84 1:08.27 2:15.11 248.08
47. 75 156051 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 1:08.79 1:10.00 2:18.79 273.49
48. 74 155900 ZELENKOVÁ Simona 1999 CZE L 1:07.48 1:11.81 2:19.29 276.94
49. 67 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 1:08.61 1:11.28 2:19.89 281.08
50. 73 156021 ŽÁKOVÁ Vendula 2002 CZE M 1:08.77 1:11.30 2:20.07 282.32
51. 68 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H 1:09.36 1:10.95 2:20.31 283.98
52. 65 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 CZE L 1:09.04 1:13.70 2:22.74 300.75
Nedokočily 1. kolo  
  44 156007 BRÝDLOVÁ Sofie 2002 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  48 405204 BERG VAN DEN Iris 2003 NED    
  3 198080 BERTHON Kelly 2000 FRA    
  55 156043 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L    
  31 155963 DVOŘÁKOVÁ Ema 2001 CZE Z    
  35 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B    
  58 156048 KOLBE Andrea 2003 CZE H    
  25 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T    
  46 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B    
  29 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE L    
  50 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T    
  70 435447 NOWOTNY Olga 2002 POL    
  37 705484 PAVLÁKOVÁ Andrea 2002 SVK    
  39 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U    
  11 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  10 198067 VUILLERME Brunhilde 2000 FRA    
  17 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H    
Nestartovaly v 1. kole  
  47 705497 BABOTHYOVÁ Alexandra 2002 SVK    
  59 705503 HAMPACHELOVÁ Denisa 2003 SVK    
  71 156019 MRÁZKOVÁ Tereza 2000 CZE M    
  56 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L    
  33 435459 ZOLTEK Emilia 2003 POL    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  45 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  41 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler