Home Závody a výsledky

CIT - Špindlerův Mlýn-Mísečky

Disciplína Slalom Codex 678
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu CIT
Datum 22.02.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 48.47 Aplikovaná penalizace 51.47
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 5 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 36.42 41.13 1:17.55 51.47
2. 1 221090 TREBILCOCK Robert 1993 GBR 36.07 41.64 1:17.71 52.98
3. 9 54270 HOFSTAEDTER Christoph 1995 AUT 36.73 41.35 1:18.08 56.46
4. 2 151263 FIALA Eduard 1999 CZE A 36.52 41.66 1:18.18 57.40
5. 15 151205 DADEJÍK Marek 1997 CZE H 36.97 41.24 1:18.21 57.68
6. 7 240166 TRUNK Tamas 2003 HUN 37.92 41.54 1:19.46 69.45
7. 6 151326 POKORNÝ Martin 2001 CZE Z 37.73 41.76 1:19.49 69.73
8. 4 151288 RECHTENBERG Jan 2000 CZE T 37.68 41.84 1:19.52 70.01
9. 3 151289 NOVÁK Oskar 2000 CZE H 37.50 42.16 1:19.66 71.33
10. 18 430629 KUBALA Robert 1992 POL 38.12 41.65 1:19.77 72.37
11. 13 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 38.08 41.86 1:19.94 73.97
12. 14 151373 JASANSKÝ Max 2002 CZE M 38.57 41.50 1:20.07 75.19
13. 8 151253 OUVÍN Jan 1999 CZE L 38.16 41.92 1:20.08 75.29
14. 39 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 38.32 42.03 1:20.35 77.83
15. 34 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 38.07 42.39 1:20.46 78.86
16. 27 701011 VIGAŠ Samuel 2003 SVK 38.12 42.57 1:20.69 81.03
17. 40 54785 FUEREDER Daniel 2003 AUT 38.73 41.97 1:20.70 81.12
18. 21 430816 CZERWINSKI Michal 2000 POL 38.34 42.39 1:20.73 81.40
19. 31 151363 MORÁVEK Roman 2002 CZE H 38.71 42.04 1:20.75 81.59
20. 24 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 38.22 42.71 1:20.93 83.29
21. 43 151297 BAMBUŠEK Vojtěch 2000 CZE Z 38.39 42.63 1:21.02 84.13
22. 45 430765 BIENKOWSKI Bartosz 1997 POL 38.62 42.54 1:21.16 85.45
23. 17 151372 LINHART Adam 2002 CZE P 38.48 42.74 1:21.22 86.02
24. 29 151356 ŠINTÁK Jakub 2002 CZE H 38.26 43.34 1:21.60 89.59
25. 51 151386 HLUBOCKÝ Tomáš 2003 CZE A 39.03 42.84 1:21.87 92.14
26. 23 54778 BAYER Moritz 2003 AUT 38.88 43.12 1:22.00 93.36
27. 36 151317 BLÁHA Matěj 2001 CZE H 38.85 43.56 1:22.41 97.22
28. 16 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K 39.07 43.46 1:22.53 98.35
29. 35 151360 FIALA Šimon 2002 CZE A 39.39 43.19 1:22.58 98.82
30. 44 54801 PRATTES Mathias 2003 AUT 39.49 43.21 1:22.70 99.95
31. 33 151400 KALINA Ondřej 2003 CZE L 39.19 43.56 1:22.75 100.42
32. 28 430860 BROWARSKI Piotr 2003 POL 39.04 43.73 1:22.77 100.61
33. 22 151333 POSPÍŠIL Jonáš 2001 CZE M 39.87 42.92 1:22.79 100.80
34. 82 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H 39.59 43.24 1:22.83 101.17
35. 60 150457 JURÁK Petr 1977 CZE M 40.33 42.94 1:23.27 105.31
36. 49 54702 SCHEINHART Kilian 2002 AUT 39.58 43.88 1:23.46 107.10
37. 54 151362 PAJER Matěj 2002 CZE L 39.99 43.55 1:23.54 107.86
38. 55 54355 WITTICH Stephan 1996 AUT 39.91 43.79 1:23.70 109.36
39. 30 700998 CUKER Alex 2002 SVK 39.47 44.33 1:23.80 110.30
40. 32 151261 MAŘAS Jan 1999 CZE H 39.62 44.29 1:23.91 111.34
41. 46 151375 GLATT Jan 2002 CZE E 40.11 43.99 1:24.10 113.13
42. 26 701010 KANOVITS Alexander 2003 SVK 39.74 44.64 1:24.38 115.76
43. 53 151397 DOSEDĚL Jan Martin 2003 CZE A 40.06 44.42 1:24.48 116.70
44. 56 151354 VOLEK Jindřich 2002 CZE L 40.06 44.63 1:24.69 118.68
45. 70 430728 GALAT Dominik 1996 POL 40.39 44.71 1:25.10 122.54
46. 62 203035 WALLISER Felix 2000 GER 40.52 44.63 1:25.15 123.01
47. 50 700987 BARTALOŠ Martin 2002 SVK 40.15 45.17 1:25.32 124.61
48. 66 151370 JANALÍK Tomáš 2002 CZE T 40.52 45.02 1:25.54 126.68
49. 67 151393 BANK Matěj 2003 CZE M 40.72 44.97 1:25.69 128.09
50. 57 151295 MALKUS David 2000 CZE A 41.44 44.30 1:25.74 128.56
51. 68 54691 BENEDIKT Christopher 2001 AUT 40.86 44.99 1:25.85 129.60
51. 63 54703 BENEDER Yao 2002 AUT 41.34 44.51 1:25.85 129.60
53. 83 151392 KNUTSON Dominik 2003 CZE H 40.94 45.23 1:26.17 132.61
54. 61 151415 FIALA Jan 2003 CZE T 41.08 45.39 1:26.47 135.44
55. 47 151389 FIALA Matyáš 2003 CZE A 40.74 45.84 1:26.58 136.47
56. 48 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 40.94 46.07 1:27.01 140.52
57. 42 430866 ZAK Dominik 2003 POL 40.77 47.07 1:27.84 148.33
58. 58 151258 ŠTEFEK Zdeněk 1999 CZE L 42.24 46.06 1:28.30 152.66
59. 75 151398 JANEK Adam 2003 CZE A 42.01 46.70 1:28.71 156.52
60. 88 151416 MALÝ Martin 2003 CZE P 43.44 47.74 1:31.18 179.77
61. 84 151420 BERAN Patrik 2003 CZE L 43.70 47.82 1:31.52 182.97
62. 81 151396 VACEK Kristián 2003 CZE A 44.71 47.08 1:31.79 185.52
63. 76 151414 KOUBA Tomáš 2003 CZE U 44.38 47.78 1:32.16 189.00
64. 90 151411 VANĚK Tobiáš 2003 CZE B 45.22 48.12 1:33.34 200.11
65. 80 151399 SEITZ Lukáš 2003 CZE T 44.97 48.38 1:33.35 200.20
66. 79 151418 ZELENÝ Samuel Jan 2003 CZE B 44.15 49.59 1:33.74 203.87
67. 89 151390 MORAVEC Matěj 2003 CZE L 46.77 51.14 1:37.91 243.12
68. 85 151409 FLÖSSEL Petr 2003 CZE L 46.72 51.83 1:38.55 249.15
Nedokočili 1. kolo  
  69 151351 HRBÁČ David 2002 CZE B    
  77 151343 CHVÁTAL Petr 2001 CZE B    
  72 151385 KEJHAR Vít 2003 CZE Z    
  73 151267 KORYŤÁK Milan 1999 CZE P    
  74 151254 REC Jan 1999 CZE T    
  86 151388 SEIFERT William 2003 CZE A    
  38 430829 SOONS Ivo 2000 POL    
  71 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K    
Nedokočili 2. kolo  
  25 430867 BUDZ Blazej 2003 POL    
  65 151404 KESTL Lukáš 2003 CZE M    
  19 151368 KOPECKÝ Adam 2002 CZE H    
  59 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A    
  87 151387 LANDSMANN Martin 2003 CZE A    
  20 151336 ŘIVNÁČ Vojtěch 2001 CZE A    
  10 151225 ŠEVELA Petr 1998 CZE Z    
  41 54788 STUBAUER Markus 2003 AUT    
  78 150889 VEBR Tomáš 1989 CZE E    
  64 151189 VORÁČEK Jiří 1997 CZE C    
Nestartovali v 2. kole  
  12 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H    
Diskvalifikováni v 2. kole  
  11 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L    
  37 701020 VRÁŽEL Dominik 2003 SVK    
  52 340447 ZINA Jeffrey 1998 LBN    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler