Home Závody a výsledky

CIT - Špindlerův Mlýn-Mísečky

Disciplína Slalom Codex 5656
Věková kategorie Dospělí, ženy Kategorie závodu CIT
Datum 22.02.2020 Technický delegát
Vypočtená penalizace 65.40 Aplikovaná penalizace 68.40
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body
1. 6 156012 ZOUHAROVÁ Natálie 2002 CZE Z 42.84 43.47 1:26.31 68.40
2. 13 155869 CHROUSTOVÁ Šárka 1998 CZE B 42.60 43.73 1:26.33 68.57
3. 15 56540 BENTZ Magdalena 2001 AUT 43.19 43.23 1:26.42 69.33
4. 10 155890 LUKÁŠOVÁ Alena 1999 CZE H 44.10 43.43 1:27.53 78.72
5. 3 151243 ZEMANOVÁ Monika 1998 CZE B 43.82 44.19 1:28.01 82.78
6. 4 155984 KESTLOVÁ Adéla 2002 CZE M 43.46 44.95 1:28.41 86.16
7. 2 435412 WROBEL Oliwia 1999 POL 43.96 44.56 1:28.52 87.09
8. 14 156042 PULPÁNOVÁ Magdaléna 2003 CZE H 44.78 44.09 1:28.87 90.05
9. 5 56643 PESENDORFER Lena 2003 AUT 43.66 45.26 1:28.92 90.48
10. 17 155965 LAIN Viktorie 2001 CZE L 44.77 44.99 1:29.76 97.58
11. 8 156006 NOVOTNÁ Dora 2002 CZE L 44.45 45.74 1:30.19 101.22
12. 21 155909 ZBOŘILOVÁ Nina 2000 CZE H 45.44 45.11 1:30.55 104.26
13. 24 155944 SOUČKOVÁ Tereza 2001 CZE U 45.64 45.29 1:30.93 107.48
14. 20 156009 HLAVOŇOVÁ Tereza 2002 CZE B 45.60 45.79 1:31.39 111.37
15. 26 155964 LUKÁŠOVÁ Hana 2001 CZE H 46.37 45.24 1:31.61 113.23
16. 25 156002 JANSOVÁ Denisa 2002 CZE H 46.60 45.12 1:31.72 114.16
17. 27 705486 RUŽIČKOVÁ Karolína 2002 SVK 46.91 45.07 1:31.98 116.36
18. 16 155903 BLÁHOVÁ Anna 1999 CZE H 46.16 46.20 1:32.36 119.57
19. 30 155946 TICHÁ Michaela 2001 CZE A 46.96 45.45 1:32.41 119.99
20. 28 156010 HRUŠKOVÁ Antonie 2002 CZE L 46.64 46.14 1:32.78 123.12
21. 39 155950 VANICKÁ Veronika 2001 CZE L 47.41 45.58 1:32.99 124.90
22. 34 156033 NECHUTNÁ Karolína 2003 CZE L 47.61 45.77 1:33.38 128.20
23. 22 156025 SVINKOVÁ Sára 2003 CZE A 47.03 46.38 1:33.41 128.45
23. 19 155982 KESTLOVÁ Karolína 2002 CZE M 47.46 45.95 1:33.41 128.45
25. 56 56651 WEBER Larissa 2003 AUT 48.56 45.55 1:34.11 134.37
26. 38 156037 RŮŽKOVÁ Markéta 2003 CZE A 47.71 46.92 1:34.63 138.77
27. 31 705500 ŠOUCOVÁ Julie 2003 SVK 48.75 47.77 1:36.52 154.75
28. 41 156046 ŠORMOVÁ Adéla 2003 CZE H 49.03 48.33 1:37.36 161.86
29. 42 155989 VYDROVÁ Elisabeth 2002 CZE A 49.47 47.93 1:37.40 162.20
30. 33 155993 LANKOVÁ Štěpánka 2002 CZE U 49.28 48.85 1:38.13 168.37
31. 35 155830 ŠLECHTOVÁ Klára 1997 CZE A 49.66 49.36 1:39.02 175.90
32. 57 156028 SVATOŠOVÁ Tereza 2003 CZE A 50.55 49.05 1:39.60 180.81
33. 37 155949 KUPCOVÁ Aneta 2001 CZE L 51.08 51.54 1:42.62 206.35
34. 55 155876 MAKOVCOVÁ Adéla 1998 CZE A 52.37 50.32 1:42.69 206.94
35. 45 156038 TOŠOVSKÁ Klára 2003 CZE A 51.45 51.84 1:43.29 212.01
36. 44 156034 TOMÁŠKOVÁ Eliška 2003 CZE L 51.99 51.54 1:43.53 214.04
37. 46 156052 KŘENKOVÁ Nicola 2003 CZE M 51.63 52.03 1:43.66 215.14
38. 51 156051 BRANDEJSOVÁ Anna 2003 CZE E 54.04 52.51 1:46.55 239.59
39. 48 155642 ŠVANCAROVÁ Nikola 1991 CZE B 53.73 53.33 1:47.06 243.90
40. 54 155960 SKALICKÁ Veronika 2001 CZE S 53.10 55.57 1:48.67 257.52
41. 47 156022 LUKÁŠKOVÁ Barbora 2002 CZE L 55.45 56.68 1:52.13 286.78
42. 58 156056 MAKOVCOVÁ Veronika 2003 CZE A 59.94 59.59 1:59.53 349.37
Nedokočily 1. kolo  
  36 156043 BRILLOVÁ Ema 2003 CZE L    
  49 155995 CHALUPOVÁ Adéla 2002 CZE H    
  53 155945 KENCLOVÁ Marlene 2001 CZE A    
  23 155983 KESTLOVÁ Viktorie 2002 CZE M    
  40 156048 KOLBE Andrea 2003 CZE H    
  29 156008 KOUDELKOVÁ Dora 2002 CZE B    
  18 155868 NOVOTNÁ Sára 1998 CZE L    
  12 705484 PAVLÁKOVÁ Andrea 2002 SVK    
  9 155912 SVATOŠOVÁ Barbora 2000 CZE L    
  1 155924 VYDROVÁ Viktorie 2000 CZE H    
Nedokočily 2. kolo  
  11 155919 KOTABOVÁ Sára 2000 CZE T    
  50 155996 STEINHAUSEROVÁ Valentina 2002 CZE B    
Diskvalifikovány v 1. kole  
  7 705502 MEZOVSKÁ Denisa 2003 SVK    
Diskvalifikovány v 2. kole  
  43 155851 ENTOVÁ Klára 1998 CZE E    
  52 56620 FLORIANSCHITZ Lara 2003 AUT    
  32 155897 MELKOVÁ Valerie 1997 CZE T    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler