Home Závody a výsledky

Head Vitalini CUP - Špindlerův Mlýn - Stoh

Disciplína Obří slalom Codex 7089
Věková kategorie Přípravka, ženy Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 15.02.2020 Technický delegát
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově HVC
1. 8 885928 BOHÁNSKÁ Vanesa 2010 CZE L 29.47 - 29.47 50
2. 3 885943 KUČEROVÁ Andrea 2010 CZE H 30.33 - 30.33 45
3. 1 886519 ŠTIKAROVÁ Tereza 2011 CZE H 32.92 - 32.92 40
4. 4 886040 KOLBOVÁ Ema 2010 CZE H 33.06 - 33.06 36
5. 46 886325 KUKLOVÁ Valentyna 2010 CZE L 33.14 - 33.14 33
6. 13 886006 SOLAROVÁ Eliška 2010 CZE H 33.24 - 33.24 30
7. 5 886569 BÁRTOVÁ Ema 2011 CZE E 33.68 - 33.68 28
8. 32 886172 MRAVCOVÁ Judita 2010 CZE A 33.98 - 33.98 26
9. 29 886691 KLEGOVÁ Monika 2011 CZE B 34.03 - 34.03 24
10. 9 886080 BURDOVÁ Karla 2010 CZE A 34.26 - 34.26 22
11. 55 886546 JANOUŠKOVÁ Jozefina 2010 CZE B 34.27 - 34.27 20
12. 2 886503 KAŠPRIŠIN Beata 2011 CZE L 34.46 - 34.46 19
13. 21 886231 KRATOCHVÍLOVÁ Beata 2010 CZE H 34.65 - 34.65 18
14. 10 885777 HORÁKOVÁ Veronika 2010 CZE A 34.81 - 34.81 17
15. 74 886449 POKORNÁ Marie 2010 CZE A 34.83 - 34.83 16
16. 6 886372 KRÁČMEROVÁ Eliška 2010 CZE H 34.86 - 34.86 15
17. 20 886625 ŠTULIKOVÁ Ester 2011 CZE E 34.87 - 34.87 14
18. 7 886506 SCHRÖTTEROVÁ Ella 2010 CZE A 35.02 - 35.02 13
19. 39 886257 PROCHÁZKOVÁ Nela 2010 CZE L 35.06 - 35.06 12
20. 25 886751 RYTÍŘOVÁ Eliška 2010 CZE U 35.27 - 35.27 11
21. 59 886348 GRYMOVÁ Johana 2011 CZE A 35.64 - 35.64 10
22. 19 886314 PŠENKOVÁ Tereza 2011 CZE S 35.67 - 35.67 9
23. 12 886283 FISCHEROVÁ Johanna 2012 CZE L 35.80 - 35.80 8
24. 15 885708 NOVÁ Klára 2010 CZE H 35.84 - 35.84 7
25. 35 886632 MIKULÁŠOVÁ Perla 2010 CZE A 35.95 - 35.95 6
26. 18 886081 NOVOTNÁ Johana 2010 CZE A 36.13 - 36.13 5
27. 23 886544 TVRZOVÁ Anna 2012 CZE A 36.14 - 36.14 4
28. 17 886409 JÁNSKÁ Emily 2010 CZE H 36.19 - 36.19 3
29. 41 886141 HOLICKÁ Magdalena 2010 CZE H 36.99 - 36.99 2
30. 54 886193 SUCHOMELOVÁ Sofie 2010 CZE B 37.03 - 37.03 1
31. 34 886060 GEFFERTOVÁ Marta 2010 CZE A 37.04 - 37.04
32. 14 886735 KOREŃOVÁ Karolína 2010 CZE A 37.10 - 37.10
33. 11 886615 BINTEROVÁ Tereza 2010 CZE H 37.36 - 37.36
34. 36 885796 VAŇKOVÁ Julie 2010 CZE C 37.78 - 37.78
34. 27 886333 VACHUTOVÁ Karla 2011 CZE A 37.78 - 37.78
36. 40 886180 BOŘÍKOVÁ Berenika 2012 CZE P 37.87 - 37.87
37. 30 886171 PODLIPNÁ Valentýna 2012 CZE A 38.12 - 38.12
38. 61 886496 BESEDOVÁ Rozálie 2010 CZE A 38.13 - 38.13
39. 62 885944 KVÍČALOVÁ Tereza 2010 CZE A 38.22 - 38.22
40. 42 885844 KONOPKOVÁ Anna 2011 CZE L 38.27 - 38.27
41. 43 886234 NEBESKÁ Klára 2011 CZE H 38.30 - 38.30
42. 44 885791 KRÁTKÁ Kristýna 2010 CZE S 38.35 - 38.35
43. 68 886777 BOSNIČ Lea 2013 CZE L 38.85 - 38.85
44. 24 886520 VESELÁ Sofie 2012 CZE S 39.29 - 39.29
45. 31 886507 STEHLÍKOVÁ Beáta 2010 CZE A 39.75 - 39.75
46. 76 886736 ŠEBOROVÁ CHARLOTTE 2011 CZE A 39.85 - 39.85
47. 28 886415 HAZDROVÁ Viola 2011 CZE S 39.95 - 39.95
48. 63 886703 KNIGHT Sofia 2011 CZE H 40.71 - 40.71
49. 60 886628 VOMÁČKOVÁ Kristina 2011 CZE A 41.29 - 41.29
50. 49 886633 MIKULÁŠOVÁ Viola 2011 CZE A 41.41 - 41.41
51. 45 886188 JOHN Sophie 2011 CZE L 42.29 - 42.29
52. 64 886326 FALTYSOVÁ Gabriela 2011 CZE A 43.23 - 43.23
53. 33 886523 BURDOVÁ Magdaléna 2013 CZE A 43.99 - 43.99
54. 71 886140 ČESÁKOVÁ Apolena 2010 CZE H 44.21 - 44.21
55. 57 886524 BURDOVÁ Josefína 2013 CZE A 44.32 - 44.32
56. 52 886170 CHATRNÁ Emma Julie 2012 CZE A 47.30 - 47.30
57. 47 886252 PETLACHOVÁ Adéla 2010 CZE P 47.73 - 47.73
58. 38 886702 KNIGHT Viktoria 2013 CZE H 50.35 - 50.35
59. 75 886759 KUBÁTOVÁ Valerie Anna 2015 CZE A 57.93 - 57.93
60. 67 886038 TVARŮŽKOVÁ Lenka 2011 CZE L 59.15 - 59.15
Nedokočily 1. kolo  
  58 886630 KINČÍKOVÁ Marlene 2010 CZE A    
  65 886631 KINČÍKOVÁ Olivia 2011 CZE A    
  37 886192 KREJČÍŘOVÁ Sára 2010 CZE B    
  51 885843 KUNRTOVÁ Agáta 2011 CZE L    
  73 886035 MADĚROVÁ Julie 2010 CZE L    
  48 886071 TRAMBOVÁ Viola 2010 CZE C    
Nestartovaly v 1. kole  
  72 886370 DVOŘÁKOVÁ Stella 2010 CZE H    
  22 885780 JANČAROVÁ Mariana 2010 CZE A    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz