Home Závody a výsledky

LEKI CUP - Ještěd

Disciplína Obří slalom Codex 2147
Věková kategorie Přípravka, muži Kategorie závodu Přípravka a předžactvo
Datum 25.01.2020 Technický delegát
Zpět na všechny výsledky závodu Tisk
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově LC
1. 157 770907 SCHÄFER Josef 2010 CZE L 23.80 - 23.80 50
2. 153 770950 JANDÍK Josef 2010 CZE L 23.88 - 23.88 45
3. 147 770960 ANTOŠ Robert 2010 CZE L 23.89 - 23.89 40
4. 159 772256 BOSNIČ Martin 2010 CZE L 24.50 - 24.50 36
5. 138 772971 NOVOTNY Adam 2011 CZE C 24.52 - 24.52 33
6. 146 772286 HAVLÍČEK Jakub 2011 CZE L 24.56 - 24.56 30
7. 141 772591 TYLE Christian 2010 CZE H 24.59 - 24.59 28
8. 154 772128 KNOBLOCH Adam 2010 CZE L 24.66 - 24.66 26
8. 136 885917 ŠVIHOVSKÝ Matyáš 2010 CZE L 24.66 - 24.66 26
10. 131 772113 NOVÁK Vojtěch 2010 CZE S 24.85 - 24.85 22
11. 162 772248 OPALENÝ Martin 2010 CZE S 24.99 - 24.99 20
12. 134 772970 NOVOTNÝ Lukáš 2011 CZE C 25.02 - 25.02 19
13. 167 772110 ŠRYTR Jan 2010 CZE L 25.26 - 25.26 18
14. 156 772422 KONDĚLKA Dominik 2011 CZE H 25.35 - 25.35 17
15. 166 772541 PAVEL Dominik 2010 CZE H 25.43 - 25.43 16
16. 155 772535 JEŽEK Jonáš 2010 CZE L 25.48 - 25.48 15
17. 137 772322 JANDEJSEK Hynek 2010 CZE L 25.50 - 25.50 14
18. 165 772450 MIŘÁTSKÝ Jakub 2011 CZE L 25.64 - 25.64 13
19. 164 772537 POSPÍŠIL Prokop 2011 CZE L 25.99 - 25.99 12
20. 142 885916 ŠVIHOVSKÝ Daniel 2011 CZE L 26.25 - 26.25 11
21. 108 772542 PAVEL Adam 2012 CZE H 26.29 - 26.29 50
22. 161 772588 HAVLÍK Adam 2010 CZE L 26.42 - 26.42 10
23. 144 772764 STOLZ Jan 2010 CZE A 26.88 - 26.88 9
24. 160 772485 KARAS Daniel 2011 CZE S 26.97 - 26.97 8
25. 139 772405 JÍLEK Filip 2010 CZE S 26.99 - 26.99 7
26. 116 772702 ZACH Matyáš 2012 CZE A 27.23 - 27.23 45
27. 121 772694 VESELÝ Tobiáš 2012 CZE S 27.25 - 27.25 40
28. 114 772021 JEŽEK Adam 2012 CZE L 27.29 - 27.29 36
29. 105 772816 TRVALEC Jakub 2012 CZE S 27.34 - 27.34 33
30. 145 772022 MICHALIČKA Lukáš 2011 CZE L 27.85 - 27.85 6
31. 170 772836 LAMMR Miloš 2011 CZE L 28.12 - 28.12 5
32. 120 772801 SPRÁVKA Václav 2012 CZE L 28.31 - 28.31 30
33. 101 772743 ZAPADLO David 2013 CZE L 29.08 - 29.08 28
34. 169 772226 SULOVSKÝ Kryštof 2011 CZE L 29.26 - 29.26 4
35. 168 772763 STOLZ Antonín 2011 CZE A 29.49 - 29.49 3
36. 112 772783 FRONK Vojtěch 2013 CZE S 30.04 - 30.04 26
37. 110 772773 KOŽMÍN Michal 2014 CZE L 30.21 - 30.21 24
38. 148 772772 KOVAŘÍK Petr 2011 CZE L 30.35 - 30.35 2
39. 150 772323 JANDEJSEK Štěpán 2010 CZE L 30.61 - 30.61 1
40. 135 772966 PARUS Jan 2010 CZE L 30.92 - 30.92
41. 109 772889 SKALICKÝ Jakub 2012 CZE E 32.03 - 32.03 22
42. 107 772893 TOMEŠ Karel 2013 CZE H 32.24 - 32.24 20
43. 140 772548 SOLAR Matyáš 2010 CZE H 32.53 - 32.53
44. 115 772726 NIKODÝM Vít 2012 CZE L 34.81 - 34.81 19
Nestartovali v 1. kole  
  152 772569 MELICHAR Martin 2010 CZE S    
Diskvalifikováni v 1. kole  
  158 772965 BERÁNEK Antonín 2010 CZE L    
  118 773048 HAVRDA Ondřej 2013 CZE L    
  119 772885 HŘÍBAL Ondřej 2012 CZE E    
  103 772960 KOVAŘÍK Jakub 2014 CZE L    
  133 772920 PROSECKÝ Štěpán 2011 CZE S    
  143 772963 PŘÍHODA Tomáš 2010 CZE L    
  132 772400 TOMEŠ Jiří 2010 CZE H    
  113 772815 TRVALEC David 2012 CZE S    
  104 772874 VALŠÍK Tobiáš 2012 CZE L    

Partneři Svazu lyžařů ČR

Toyota

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Mölltaler Gletscher Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski
Buff

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz