Home Závody a výsledky

ČP 2012 - FIS - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 418
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu FIS
Datum 21.01.2012 Technický delegát Horecki Krzysztof (POL)
Vypočtená penalizace 37.37 Aplikovaná penalizace 40.37
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 3 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE A 1:08.42 1:05.45 2:13.87 40.37 100
2. 7 700878 BENDIK Martin 1993 SVK 1:08.47 1:06.34 2:14.81 46.48
3. 12 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 1:08.63 1:06.20 2:14.83 46.61 80
4. 2 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 1:08.64 1:06.42 2:15.06 48.10 60
5. 4 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L 1:09.29 1:07.37 2:16.66 58.50 50
6. 17 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 1:10.66 1:06.76 2:17.42 63.44
7. 15 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 1:10.04 1:07.48 2:17.52 64.09 45
8. 5 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 1:10.50 1:07.12 2:17.62 64.74
9. 9 150968 KUPEC Karel 1992 CZE M 1:10.48 1:07.42 2:17.90 66.56 40
10. 26 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 1:11.04 1:07.15 2:18.19 68.44 36
11. 21 150850 CHODĚRA Jakub 1990 CZE H 1:11.02 1:07.37 2:18.39 69.74 32
12. 16 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 1:10.75 1:07.94 2:18.69 71.69 29
13. 13 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H 1:10.17 1:08.60 2:18.77 72.21 26
14. 10 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T 1:10.80 1:08.43 2:19.23 75.20 24
15. 20 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B 1:12.52 1:06.74 2:19.26 75.40 22
16. 19 430646 MITAN Szymon 1994 POL 1:10.98 1:08.47 2:19.45 76.63
17. 29 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 1:11.53 1:08.13 2:19.66 78.00 20
18. 27 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B 1:12.36 1:07.57 2:19.93 79.75 18
19. 8 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 1:11.03 1:09.02 2:20.05 80.53 16
20. 31 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 1:11.89 1:08.71 2:20.60 84.11 15
21. 24 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M 1:12.22 1:08.40 2:20.62 84.24 14
22. 18 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S 1:12.28 1:08.60 2:20.88 85.93 13
23. 28 700890 IVAN Michal 1994 SVK 1:12.67 1:08.51 2:21.18 87.88
24. 30 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 1:12.46 1:08.75 2:21.21 88.07 12
25. 36 430440 PSTRUSINSKI Jakub 1988 POL 1:12.45 1:08.81 2:21.26 88.40
26. 11 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M 1:12.41 1:09.09 2:21.50 89.96 11
27. 42 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 1:12.64 1:08.87 2:21.51 90.02 10
28. 48 151154 SKOŘEPA Jan 1996 CZE A 1:13.05 1:09.10 2:22.15 94.18 9
29. 38 430680 GORA Maciej 1994 POL 1:12.81 1:09.51 2:22.32 95.29
30. 58 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L 1:12.92 1:09.63 2:22.55 96.78 8
31. 22 700877 BARICA Jan 1993 SVK 1:13.65 1:09.31 2:22.96 99.44
32. 96 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L 1:14.54 1:09.34 2:23.88 105.42 7
33. 50 150529 TOPINKA Michal 1980 CZE S 1:14.61 1:09.41 2:24.02 106.33 6
34. 51 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 1:15.13 1:09.61 2:24.74 111.01 5
35. 65 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B 1:14.54 1:10.22 2:24.76 111.14 4
36. 103 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 1:14.87 1:09.92 2:24.79 111.34 3
37. 47 151119 STASZOWSKI Michal 1995 CZE T 1:14.54 1:10.29 2:24.83 111.60 2
38. 33 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 1:14.54 1:10.38 2:24.92 112.18 1
39. 57 430683 DUTKA Kacper 1995 POL 1:14.76 1:10.20 2:24.96 112.44
40. 49 430629 KUBALA Robert 1992 POL 1:14.29 1:10.78 2:25.07 113.16
41. 41 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E 1:13.83 1:11.43 2:25.26 114.39
42. 53 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M 1:14.87 1:11.02 2:25.89 118.49
43. 52 150999 VAVŘINEC Jan 1983 CZE A 1:15.28 1:10.93 2:26.21 120.57
44. 34 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 1:14.38 1:11.88 2:26.26 120.89
45. 39 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 1989 POL 1:15.05 1:11.54 2:26.59 123.04
46. 37 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 1:14.93 1:11.83 2:26.76 124.14
47. 46 430667 BIALOBRZYCKI Dominik 1995 POL 1:13.02 1:13.78 2:26.80 124.40
48. 44 151004 JURICA Vít 1993 CZE K 1:15.90 1:11.69 2:27.59 129.53
49. 101 700922 MURARIK Lubomir 1996 SVK 1:16.29 1:11.48 2:27.77 130.70
50. 45 150616 DAVID Martin 1984 CZE H 1:15.35 1:12.58 2:27.93 131.74
51. 86 430710 MIREK Maciej 1996 POL 1:16.48 1:11.91 2:28.39 134.73
52. 56 151032 DOBEŠ Jan 1993 CZE S 1:16.51 1:12.17 2:28.68 136.62
53. 54 151130 ČECHURA Šimon 1995 CZE K 1:17.18 1:12.44 2:29.62 142.73
54. 40 150611 KRYSTL Filip 1984 CZE A 1:15.66 1:14.08 2:29.74 143.51
55. 61 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 1:16.70 1:13.51 2:30.21 146.56
56. 59 430666 BIALOBRZYCKI Sebastian 1994 POL 1:19.02 1:12.43 2:31.45 154.62
57. 85 151172 ŠIMBOVSKÝ Vojtěch 1996 CZE E 1:17.45 1:14.12 2:31.57 155.40
58. 97 700917 LUCANSKY Peter 1996 SVK 1:18.59 1:13.90 2:32.49 161.38
59. 106 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H 1:18.33 1:14.50 2:32.83 163.59
59. 76 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A 1:18.14 1:14.69 2:32.83 163.59
61. 74 150957 VESELÝ Martin 1985 CZE H 1:18.01 1:14.96 2:32.97 164.50
61. 63 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:18.39 1:14.58 2:32.97 164.50
63. 88 151177 CHARVÁT Jan 1996 CZE H 1:19.83 1:13.95 2:33.78 169.76
64. 75 151044 BENETKA Radek 1993 CZE A 1:18.06 1:15.74 2:33.80 169.89
65. 105 430742 LATUSEK Sylwester 1996 POL 1:19.63 1:14.59 2:34.22 172.62
66. 82 151135 MAXIMOVIC Daniel 1974 CZE 1:19.06 1:15.19 2:34.25 172.82
67. 70 151050 VOLF Vojtěch 1993 CZE U 1:19.51 1:15.05 2:34.56 174.83
68. 79 151091 PTÁČEK František 1994 CZE A 1:19.21 1:15.62 2:34.83 176.59
69. 98 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 1:19.52 1:15.66 2:35.18 178.86
70. 95 700923 PETRIK Tomas 1996 SVK 1:19.48 1:16.76 2:36.24 185.75
71. 89 430746 BERNER Marcin 1996 POL 1:19.70 1:16.61 2:36.31 186.20
72. 68 151049 PAŘÍZEK Lukáš 1990 CZE A 1:18.58 1:17.75 2:36.33 186.33
73. 69 151121 PELC Adam 1995 CZE U 1:18.56 1:18.03 2:36.59 188.02
74. 72 430647 KASZOWSKI Dawid 1994 POL 1:19.59 1:17.61 2:37.20 191.99
75. 67 150440 PROCHÁZKA Martin 1978 CZE A 1:20.84 1:16.39 2:37.23 192.18
76. 66 700911 PIROG Adam 1995 SVK P 1:21.86 1:15.74 2:37.60 194.59
77. 71 151080 TKÁČ Adam 1994 CZE T 1:22.35 1:19.42 2:41.77 221.69
78. 102 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B 1:24.29 1:21.01 2:45.30 244.63
79. 92 151150 ŠMÍDL Marek 1995 CZE A 1:28.62 1:23.97 2:52.59 292.01
Nedokočili 1. kolo    
  6 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H      
  43 151077 BOLEK David 1994 CZE L      
  32 430018 BURY Lukasz 1989 POL      
  94 151148 HAVEL Jan 1996 CZE K      
  99 151171 HORÁK Martin 1996 CZE A      
  23 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E      
  81 151125 KORBEL Aleš 1972 CZE B      
  90 700918 KRUPELAK Marko 1996 SVK      
  84 150758 MIKA Zdeněk 1988 CZE L      
  14 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  35 150941 RYBKA Pavel 1991 CZE M      
  100 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  62 150982 ZÍTKO Vojtěch 1992 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  104 700915 BROZMAN Branislav 1996 SVK      
  60 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  73 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A      
  91 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H      
  1 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK      
  93 700916 SENKAR Samuel 1996 SVK      
  25 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  80 150977 VÁCHA Robert 1992 CZE A      
  78 150555 ŽIVĚLA Pavel 1984 CZE B      
Nestartovali v 1. kole    
  77 430674 PASLER Dominik 1995 POL      
Nestartovali v 2. kole    
  64 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H      
  83 151031 OČENÁŠEK Tomáš 1986 CZE A      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  55 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler