Home Závody a výsledky

V. RKZ - MČR - Český pohár - Head cup - Pec pod Sněžkou

Disciplína Obří slalom Codex 2522
Věková kategorie Starší žactvo, ženy Kategorie závodu Mistrovství ČR žactva
Datum 06.03.2011 Technický delegát Jaroslav Křístek
Vypočtená penalizace 0.95 Aplikovaná penalizace 0.95
TD report stáhnout PDF
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 165 805605 ČAMKOVÁ Veronika 96 CZE J 48.89 50.52 1:39.41 0.95 100
2. 163 205708 PRŮDKOVÁ Barbora 96 CZE T 48.58 51.55 1:40.13 7.32 80
3. 162 325800 ANTOŠOVÁ Klára 96 CZE H 49.41 51.16 1:40.57 11.22 60
4. 166 515101 NOVAKOVSKÁ Ivana 96 CZE U 49.67 52.18 1:41.85 22.55 50
5. 178 225308 ZEMKOVÁ Zuzana 97 CZE T 49.39 52.80 1:42.19 25.56 45
6. 209 225309 BÁRTKOVÁ Eliška 97 CZE T 49.69 52.72 1:42.41 27.51 40
7. 175 325712 VOLOPICHOVÁ Josefína 97 CZE P 49.90 52.69 1:42.59 29.10 36
8. 164 305753 BERKOVCOVÁ Adéla 97 CZE H 49.98 53.14 1:43.12 33.79 32
9. 173 325710 PILNÁ Kristýna 97 CZE H 50.60 52.61 1:43.21 34.59 29
10. 171 285700 OSTŘANSKÁ Markéta 96 CZE Z 50.73 52.70 1:43.43 36.54 26
11. 167 315423 HORÁKOVÁ Kateřina 96 CZE H 50.68 52.89 1:43.57 37.78 24
12. 180 285602 ŠILEROVÁ Barbora 96 CZE Z 51.27 53.42 1:44.69 47.69 22
13. 195 325701 POSPÍŠILOVÁ Alžběta 96 CZE U 51.07 53.85 1:44.92 49.73 20
14. 174 315430 HARTIGOVÁ Marcela 97 CZE H 50.41 54.63 1:45.04 50.79 18
15. 170 315424 KINCLOVÁ Pavla 96 CZE H 51.35 53.95 1:45.30 53.09 16
16. 183 205606 MIŠURCOVÁ Kristýna 97 CZE T 51.30 54.08 1:45.38 53.80 15
17. 168 235603 ZAHÁLKOVÁ Tereza 96 CZE B 51.14 54.37 1:45.51 54.95 14
18. 179 115704 SUCHOPÁROVÁ Eliška 96 CZE A 51.83 54.20 1:46.03 59.55 13
19. 181 505601 MACHKOVÁ Tereza 97 CZE U 51.54 54.56 1:46.10 60.17 12
20. 177 755304 ŠTĚRBÁKOVÁ Nina 96 CZE C 51.59 54.56 1:46.15 60.61 11
21. 186 325711 PILNÁ Karolína 97 CZE H 52.25 54.96 1:47.21 70.00 10
22. 206 755403 PRÜHEROVÁ Alžběta 96 CZE C 52.31 55.53 1:47.84 75.57 9
23. 190 705103 ČERVENÁ Klára 97 CZE P 53.41 55.31 1:48.72 83.36 8
24. 182 605700 FRYČOVÁ Dominika 96 CZE S 52.82 55.93 1:48.75 83.63 7
25. 193 235712 NAVRÁTILOVÁ Hana 96 CZE B 53.18 55.58 1:48.76 83.72 6
26. 184 225003 MELOVÁ Kateřina 97 CZE T 53.51 55.58 1:49.09 86.64 5
27. 189 605908 MORÁVKOVÁ Jana 97 CZE S 53.09 56.16 1:49.25 88.06 4
28. 199 415801 SMETANOVÁ Eliška 97 CZE L 53.42 56.68 1:50.10 95.58 3
29. 185 285101 KALABUSOVÁ Veronika 97 CZE Z 53.73 56.48 1:50.21 96.55 2
30. 203 405403 PAČESOVÁ Barbora 96 CZE L 53.70 56.80 1:50.50 99.12 1
31. 191 235300 KOTYZOVÁ Magdalena 97 CZE B 53.99 56.95 1:50.94 103.02
32. 196 115100 ŠLECHTOVÁ Klára 97 CZE A 53.98 57.13 1:51.11 104.52
33. 201 255700 VÁCHALOVÁ Viktorie 97 CZE M 54.80 56.38 1:51.18 105.14
34. 187 905300 KULHAVÁ Eliška 96 CZE E 54.36 57.29 1:51.65 109.30
35. 194 505226 RICHTEROVÁ Eva 96 CZE U 55.18 58.34 1:53.52 125.85
36. 198 315433 HONCŮ Natalie 96 CZE H 56.56 58.98 1:55.54 143.74
37. 205 205305 ROSA Natty 96 CZE T 58.01 1:01.72 1:59.73 180.83
38. 208 755406 PRÜHEROVÁ Rozálie 97 CZE C 57.79 1:02.59 2:00.38 186.58
39. 200 425206 FLÖSSLOVÁ Barbora 97 CZE L 55.57 1:45.62 2:41.19 547.84
Nedokočily 1. kolo    
  172 315301 MYŠKOVÁ Gabriela 96 CZE H      
Nedokočily 2. kolo    
  202 615100 BODLÁKOVÁ Anna 96 CZE S      
  192 515102 MACHOVÁ Pavlína 96 CZE U      
Nestartovaly v 1. kole    
  161 405402 REČKOVÁ Veronika 96 CZE L      
  207 755409 VÍTOVÁ Zuzana 96 CZE C      
Nestartovaly v 2. kole    
  188 285507 BONIATTI Kristina 97 CZE T      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler