Home Závody a výsledky

ČP2012 - MČRJ - FIS UNI - Bílá v Beskydech

Disciplína Obří slalom Codex 429
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu UNI
Datum 19.02.2012 Technický delegát Korzeniovski Kazimierz (POL) 047
Vypočtená penalizace 33.26 Aplikovaná penalizace 36.26
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 15 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U 52.00 49.90 1:41.90 36.26 100
2. 1 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE A 52.83 49.58 1:42.41 40.61 80
3. 10 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H 53.05 49.83 1:42.88 44.63 60
4. 7 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M 52.71 50.64 1:43.35 48.64 50
5. 13 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B 53.30 50.16 1:43.46 49.58 45
6. 27 194237 ALBOUY Vincent 1991 FRA 53.51 50.84 1:44.35 57.18
7. 14 194563 DUPRAZ Quentin 1990 FRA 53.87 50.57 1:44.44 57.95
8. 5 430387 ILEWICZ Jakub 1987 POL 53.71 51.26 1:44.97 62.47
9. 26 430550 KLUSAK Jakub 1992 POL 53.98 51.00 1:44.98 62.56
10. 16 194339 MERMOZ Dorian 1991 FRA 53.89 51.15 1:45.04 63.07
11. 3 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 53.68 51.41 1:45.09 63.50 40
12. 11 150679 CHMELAŘ Lukáš 1987 CZE B 53.91 51.33 1:45.24 64.78 36
13. 6 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T 53.82 51.55 1:45.37 65.89 32
14. 21 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z 54.19 51.41 1:45.60 67.85 29
14. 9 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 54.09 51.51 1:45.60 67.85
16. 31 150852 WALIGORA Michael 1990 CZE T 53.84 51.82 1:45.66 68.36 26
17. 17 150968 KUPEC Karel 1992 CZE M 54.37 51.35 1:45.72 68.87 24
18. 34 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B 54.71 51.25 1:45.96 70.92 22
19. 2 193598 STIEMSBERT Pierre 1987 FRA 54.82 51.21 1:46.03 71.52
20. 25 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 54.41 51.76 1:46.17 72.72 20
21. 29 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H 54.75 51.55 1:46.30 73.83 18
22. 37 700859 HROMADA Martin 1992 SVK 54.59 51.78 1:46.37 74.42
23. 23 700842 KOSA Jan 1991 SVK 55.19 51.25 1:46.44 75.02
24. 60 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 54.42 52.09 1:46.51 75.62 16
25. 19 430556 KNUROWSKI Hubert 1992 POL 55.20 51.41 1:46.61 76.47
26. 49 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S 54.95 51.71 1:46.66 76.90 15
27. 36 151081 KUPEC Radomír 1994 CZE M 54.58 52.09 1:46.67 76.99 14
28. 69 150520 MATYÁŠ Jan 1983 CZE B 54.99 51.72 1:46.71 77.33 13
29. 33 430646 MITAN Szymon 1994 POL 54.88 51.86 1:46.74 77.58
30. 8 700820 RAZUS Martin 1989 SVK 54.49 52.33 1:46.82 78.27
31. 35 150850 CHODĚRA Jakub 1990 CZE H 55.34 51.49 1:46.83 78.35 12
32. 58 700916 SENKAR Samuel 1996 SVK 54.95 51.89 1:46.84 78.44
33. 24 700901 HYSKA Martin 1994 SVK 55.29 51.58 1:46.87 78.69
34. 22 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H 54.81 52.13 1:46.94 79.29 11
35. 30 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 54.78 52.19 1:46.97 79.55 10
36. 32 193657 BARONI Charly 1988 FRA 55.06 52.00 1:47.06 80.31
37. 73 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A 54.94 52.26 1:47.20 81.51 9
38. 62 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 55.01 52.20 1:47.21 81.60 8
38. 53 151145 NUTIL Tomáš 1996 CZE H 55.02 52.19 1:47.21 81.60 8
40. 55 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 55.16 52.30 1:47.46 83.73 6
41. 42 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L 55.39 52.17 1:47.56 84.58 5
42. 43 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 55.27 52.30 1:47.57 84.67 4
43. 39 150801 GARDAVSKÝ Jan 1989 CZE T 55.75 51.94 1:47.69 85.69 3
44. 76 150864 VIKTORÍN Tomáš 1990 CZE T 55.29 52.74 1:48.03 88.60 2
45. 38 700908 MURIN Roman 1995 SVK P 56.05 52.03 1:48.08 89.02
46. 56 54328 MEISSL Matthias 1989 AUT 55.53 52.65 1:48.18 89.88
47. 51 150954 KOCIÁN Jan 1991 CZE T 55.56 52.65 1:48.21 90.13 1
48. 50 430672 TABASZEWSKI Jakub 1995 POL 55.83 52.45 1:48.28 90.73
49. 47 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z 55.58 53.26 1:48.84 95.51
50. 72 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L 55.86 53.09 1:48.95 96.45
51. 48 430440 PSTRUSINSKI Jakub 1988 POL 56.37 52.64 1:49.01 96.96
52. 70 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B 56.08 52.98 1:49.06 97.39
53. 41 150803 IVÁNEK Jakub 1989 CZE T 55.84 53.29 1:49.13 97.99
54. 59 240124 HEGYI Balazs 1990 HUN 55.62 53.63 1:49.25 99.01
55. 71 151089 JUREČKA Jiří 1994 CZE T 56.48 52.96 1:49.44 100.63
56. 87 151172 ŠIMBOVSKÝ Vojtěch 1996 CZE E 56.14 53.41 1:49.55 101.57
57. 52 51136 GIFFINGER Lukas 1985 AUT 55.95 53.78 1:49.73 103.11
58. 45 240139 KEKESI Marton 1995 HUN 56.32 53.42 1:49.74 103.20
59. 46 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M 56.06 53.87 1:49.93 104.82
60. 44 430018 BURY Lukasz 1989 POL 56.24 53.73 1:49.97 105.16
61. 64 150677 FUCHS Jiří 1987 CZE B 57.14 52.94 1:50.08 106.10
62. 80 150808 REC Adam 1989 CZE T 56.75 53.72 1:50.47 109.43
63. 68 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M 56.63 54.12 1:50.75 111.82
64. 78 150982 ZÍTKO Vojtěch 1992 CZE T 56.40 54.41 1:50.81 112.33
65. 67 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L 56.92 54.08 1:51.00 113.95
66. 61 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A 56.88 54.15 1:51.03 114.21
67. 63 151074 JAREŠ Jan 1994 CZE E 57.44 53.60 1:51.04 114.30
68. 79 700846 MOTYKA Filip 1991 SVK 56.92 54.29 1:51.21 115.75
69. 96 151153 MIKESKA Martin 1996 CZE Z 56.94 54.60 1:51.54 118.56
70. 74 150978 LAMPA David 1992 CZE T 57.36 54.36 1:51.72 120.10
71. 91 150981 PODGRABINSKÝ Radek 1992 CZE T 57.89 54.28 1:52.17 123.94
72. 82 151123 DOLEŽAL Jan 1995 CZE T 57.15 55.16 1:52.31 125.14
73. 66 150638 DOLEŽAL Ondřej 1986 CZE T 57.79 54.75 1:52.54 127.10
74. 65 151077 BOLEK David 1994 CZE L 57.52 55.73 1:53.25 133.16
75. 75 150453 ŽIVĚLA Roman 1981 CZE B 58.83 54.93 1:53.76 137.52
76. 99 150952 ZRŮBEK Jan 1991 CZE Z 58.17 55.88 1:54.05 139.99
77. 77 151038 DOLEŽAL Lukáš 1993 CZE T 58.29 55.77 1:54.06 140.08
78. 98 151040 GAJDUŠEK Jakub 1993 CZE T 58.36 56.18 1:54.54 144.18
79. 84 151121 PELC Adam 1995 CZE U 58.43 56.76 1:55.19 149.73
80. 86 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A 59.04 56.70 1:55.74 154.42
81. 83 151046 KONVIČKA Jan 1990 CZE M 59.23 56.90 1:56.13 157.75
82. 85 150934 BARTKO Jan 1991 CZE T 59.79 56.49 1:56.28 159.03
83. 90 151091 PTÁČEK František 1994 CZE A 59.78 57.28 1:57.06 165.69
84. 88 150909 JEKIELEK Marek 1989 CZE B 1:00.17 57.98 1:58.15 175.00
85. 81 150521 MATYÁŠ Martin 1982 CZE B 1:00.74 57.51 1:58.25 175.85
86. 89 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A 1:01.28 58.62 1:59.90 189.94
87. 97 151164 PLINTA Jakub 1996 CZE T 1:02.28 58.40 2:00.68 196.60
88. 95 151090 ZEŤ Pavel 1994 CZE T 1:03.55 58.57 2:02.12 208.89
Nedokočili 2. kolo    
  100 150672 BORUCH Petr 1987 CZE E      
  54 151173 KRÁL Petr 1996 CZE L      
  92 150528 SKŘIVÁNEK Richard 1982 CZE B      
  40 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B      
  20 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T      
  4 430443 WADRZYK Maciej 1988 POL      
Nestartovali v 1. kole    
  93 590033 MARQUES Joao-Miguel 1992 POR      
  12 700883 PEDAN Heiko 1993 SVK      
  57 430624 SIERPINSKI Ludwik 1983 POL      
  94 150918 VYSOCKÝ Aleš 1991 CZE T      
Nestartovali v 2. kole    
  28 430344 GAJEWSKI-GLODEK Jakub 1984 POL      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  18 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler