Home Závody a výsledky

Finále ČP 2012 - MMČR - Špindl - Sv.Petr

Disciplína Slalom Codex 437
Věková kategorie Dospělí, muži Kategorie závodu NC
Datum 25.03.2012 Technický delegát Gantnerová Janka (SVK) 171
Vypočtená penalizace 9.83 Aplikovaná penalizace 11.83
TD report schváleno FIS TD
Poř. Kód Závodník Nar. Nár. Kraj 1. kolo 2. kolo Celkově Body ČP
1. 3 150644 KRÝZL Kryštof 1986 CZE L 54.55 52.99 1:47.54 11.83 100
2. 1 150495 VRÁBLÍK Martin 1982 CZE M 55.51 52.64 1:48.15 15.29 80
3. 2 150594 TREJBAL Filip 1985 CZE L 53.87 54.92 1:48.79 18.92 60
4. 6 60160 ALAERTS Kai 1989 BEL 56.10 54.05 1:50.15 26.63
5. 13 150744 ČERMÁK Jan 1988 CZE H 56.97 53.26 1:50.23 27.09 50
6. 5 150743 BERNDT Ondřej 1988 CZE A 55.85 54.57 1:50.42 28.17 45
7. 10 430194 KALWA Michal 1978 POL 56.67 54.87 1:51.54 34.52
8. 24 430633 JASICZEK Michal 1994 POL 58.96 53.46 1:52.42 39.51
9. 17 860005 BRACHNER Patrick 1992 AZE 58.21 54.86 1:53.07 43.20
10. 19 700879 ZAMPA Andreas 1993 SVK 57.90 55.43 1:53.33 44.67
11. 18 430466 GARNIEWICZ Mateusz 1990 POL 58.80 54.72 1:53.52 45.75
12. 38 54072 HOFSTAEDTER Mathias 1992 AUT 59.37 54.67 1:54.04 48.70
13. 12 350095 PFIFFNER Marco 1994 LIE 57.94 56.28 1:54.22 49.72
14. 21 54160 GEIER Gerald 1993 AUT 58.95 55.40 1:54.35 50.46
15. 34 60196 ALAERTS Xan 1992 BEL 1:00.63 54.55 1:55.18 55.17
16. 35 151059 POHANKA Jakub 1994 CZE L 1:00.77 55.04 1:55.81 58.74 40
17. 44 150133 HORÁČEK David 1972 CZE H 1:00.78 56.85 1:57.63 69.06 36
18. 41 151034 KUPEC Jan 1993 CZE A 1:01.78 56.56 1:58.34 73.09 32
19. 42 151128 FRYČEK Marek 1995 CZE U 1:02.09 56.50 1:58.59 74.51 29
20. 27 150936 PRŠALA Vojta 1991 CZE H 59.11 59.93 1:59.04 77.06 26
21. 52 151041 VRZGULA Lukáš 1993 CZE T 1:02.59 57.58 2:00.17 83.47 24
22. 71 54350 KAINZ Roland 1996 AUT 1:03.45 57.17 2:00.62 86.02
23. 55 151111 KEJVAL Martin 1995 CZE H 1:03.44 58.12 2:01.56 91.36 22
24. 68 430677 BIENKOWSKI Maciej 1995 POL 1:06.53 1:02.10 2:08.63 131.46
25. 53 151109 KLEMŠ Václav 1995 CZE T 1:05.72 1:03.13 2:08.85 132.71 20
26. 69 151002 VACEK Vladimír 1986 CZE K 1:07.73 1:04.10 2:11.83 149.61 18
27. 70 150976 MAJOR Adam 1992 CZE A 1:09.30 1:04.84 2:14.14 162.71 16
28. 77 150938 WOTKE Igor 1979 CZE A 1:11.38 1:08.58 2:19.96 195.73 15
29. 79 151149 FIALA Tomáš 1995 CZE H 1:12.12 1:08.63 2:20.75 200.21 14
Nedokočili 1. kolo    
  48 150745 BRANDTNER Petr 1988 CZE C      
  59 430019 CIECHANOWICZ Tomasz 1989 POL      
  23 150974 FRIDRICH Pavel 1992 CZE H      
  65 151083 HETMÁNEK Lukáš 1994 CZE M      
  31 350096 HILZINGER Alexander 1994 LIE      
  45 54270 HOFSTAEDTER Christoph 1995 AUT      
  62 151037 HONZÁK Jakub 1993 CZE A      
  32 700901 HYSKA Martin 1994 SVK      
  56 700910 JAKUBCO Jan 1995 SVK P      
  50 151155 JANÍK Dominik 1996 CZE B      
  64 151004 JURICA Vít 1993 CZE K      
  25 151024 KOTZMANN Adam 1993 CZE M      
  51 151159 KUČERA Jan 1996 CZE L      
  60 150751 KUČERA Tomáš 1988 CZE A      
  20 700862 KUPCOK Jakub 1992 SVK      
  76 150395 LANGMAIER Jiří 1975 CZE A      
  74 430691 MROZ Damian 1995 POL      
  39 151039 NĚMEC Jan 1993 CZE T      
  75 430745 NOWICKI Marek 1996 POL      
  57 700893 ONDERCANIN Daniel 1994 SVK      
  58 430687 ORAMUS Piotr 1995 POL      
  28 151060 PAULUS Daniel 1994 CZE Z      
  49 150980 PAVLÍČEK Lukáš 1992 CZE L      
  73 151121 PELC Adam 1995 CZE U      
  9 700820 RAZUS Martin 1989 SVK      
  7 700851 SIRAN Vladimir 1991 SVK      
  37 151110 ŠTĚPÁN Martin 1995 CZE S      
  36 150865 STRAKOŠ Libor 1990 CZE B      
  26 150077 TUČEK Tomáš 1975 CZE L      
  16 150235 VACEK Ludvík 1976 CZE B      
  30 151061 VÁCLAVÍK Lukáš 1994 CZE H      
  78 150977 VÁCHA Robert 1992 CZE A      
  63 151129 VAŠULÍN Marek 1995 CZE L      
  81 151050 VOLF Vojtěch 1993 CZE U      
  43 150842 VONDRÁK Jan 1990 CZE B      
  33 150985 VRZGULA Václav 1992 CZE T      
Nedokočili 2. kolo    
  29 150822 BALCAR Pavel 1989 CZE H      
  67 54374 BAUMANN Clemens 1996 AUT      
  46 150867 BOHONĚK Miloš 1990 CZE S      
  47 150944 KOTZMANN Igor 1991 CZE M      
  72 151116 KUČERA Martin 1995 CZE A      
  14 150610 PÍŠA Martin 1985 CZE U      
  15 690545 PLATZER Lukas 1991 ITA      
  66 151146 PREININGER Kryštof 1996 CZE H      
  8 54175 TRAXL Michael 1993 AUT      
  80 150660 URBAN Matěj 1985 CZE A      
  4 700830 ZAMPA Adam 1990 SVK      
Nestartovali v 1. kole    
  40 151030 KÁBRT Vítězslav 1993 CZE E      
  82 430674 PASLER Dominik 1995 POL      
Nestartovali v 2. kole    
  54 151082 DVOŘÁK Adam 1994 CZE M      
Diskvalifikováni v 1. kole    
  11 700868 FALAT Matej 1993 SVK      
  22 6290222 SENONER David 1992 ITA      
  61 150838 ZÁDRAPA Jaroslav 1988 CZE Z      

Partneři Svazu lyžařů ČR

Strabag Toyota
Czech ski

Hlavní partneři úseku alpských disciplín

Monzas Don Quiet

Partneři úseku alpských disciplín

Coca Cola Řízení letového provozu ČR Sidas

Partneři Czech Ski alpine pool

LEKI
Mico
POC Sport Mizuno Vola Racing CZ Level Head.cz Kaestle
Liski

Mediální partneři

Snow.cz
CT
Radiožurnal

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz Ski Polevsko Mőlltaler