Home Závody a výsledky
  záznamů na stránku
Tisk  záznamy 1 - 20 z 51    následující   poslední »
Datum   Závod Kraj Kategorie Ženy Muži Komentář
15.-16.12.2018 P Z Karlov pod Pradědem T FIS 2xSL 2xSL zrušeno
15.-18.12.2018 P E S Areál Kouty M UKZ 2xSL 2xGS 2xSL 2xGS
19.-20.12.2018 P P Z Pec pod Sněžkou H UKZ SL GS SL GS zrušeno
29.12.2018 P R E S Špindlerův Mlýn H VEZ VS VS
29.12.2018 P S Petříkov M VEZ GS GS Upozornění
3.-4.1.2019 P Říčky v O. h. E UKZ 2xSG 2xSG Upozornění
5.-6.1.2019 P STOH H UKZ SL GS SL GS Upozornění
5.-6.1.2019 P E Kouty, nad Desnou M GS SL GS SL
5.-6.1.2019 P Rokytnice nad Jizerou L PAP 2xGS 2xGS Upozornění
8.1.2019 P E Bílá v Beskydech T UKZ SG SG
11.-12.1.2019 P Telnice MAS 2xGS 2xGS Upozornění
11.-14.1.2019 P Albrechtice v Jizerskych horach L FIS 2xGS 2xSL 2xGS 2xSL Upozornění
12.1.2019 P Ještěd L PAP GS GS Upozornění
12.-13.1.2019 P E Boží Dar-Neklid K UKZ SL GS SL GS
12.-13.1.2019 P E S Karolinka Z UKZ SL GS SL GS
16.-18.1.2019 Špindlerův Mlýn H MCR RKZ 2xSG VZ 2xSG VZ
19.-20.1.2019 Pec pod Snezkou H FIS 2xGS 2xGS
19.-20.1.2019 Černý Důl Live Timing pro mobilní zařízení H UKZ GS SL GS SL
20.1.2019 Skiareál Šachty L PAP GS GS
21.-25.1.2019 Spindleruv Mlyn H FIS NC TRA 3xDH SG AC 3xDH SG AC
25.-26.1.2019 P E Ricky v Orlickych horach E CHI GS SL GS SL
26.1.2019 Františkov VEZ
26.-27.1.2019 Herlíkovice H UKZ SL GS SL GS
26.-27.1.2019 Černý Důl Live Timing pro mobilní zařízení H PAP 2xKZ 2xKZ
1.2.2019 Herlíkovice A PAP GS GS
2.2.2019 Klíny U MAS SL SL
2.2.2019 Dolní Morava B PAP GS GS
2.-3.2.2019 Bila v Beskydech T UNI GS SL GS SL
2.-3.2.2019 Herlíkovice Live Timing pro mobilní zařízení H PAP 2xGS 2xGS
2.-4.2.2019 Albrechtice v Jizerských horách L RKZ GS 2xSL GS 2xSL
3.2.2019 Dolní Morava B VEZ GS GS
8.-10.2.2019 R Rokytnice nad Jizerou - Skiareál Horní Domky L MAS 2xGS SL 2xGS SL
9.-10.2.2019 Pec pod Sněžkou Live Timing pro mobilní zařízení H 2xGS 2xGS
15.-18.2.2019 Kouty nad Desnou M RKZ SG GS SL SG GS SL
16.2.2019 Paseky nad Jizerou S PAP GS GS
16.-17.2.2019 Karlov pod Pradedem T FIS 2xSL 2xSL
16.-17.2.2019 Pec pod Sněžkou - Javor III. A PAP VEZ 2xGS 2xGS
23.-24.2.2019 Karlov -areál Klobouk T UKZ SL GS SL GS
23.-24.2.2019 Spindleruv Mlyn - Horni Misecky A CIT 2xSL 2xSL
2.3.2019 Skiareál Karolinka Z PAP 2xGS 2xGS
2.-3.3.2019 Medvědín - Špindlerův Mlýn Live Timing pro mobilní zařízení H PAP 2xGS 2xGS
2.-4.3.2019 Bílá v Beskydech T RKZ SG GS SL SG GS SL
8.-9.3.2019 Spindleruv Mlyn A WC GS SL
10.-11.3.2019 Kouty, nad Desnou M FIS GS SL GS SL
11.-12.3.2019 Špindlerův Mlýn H MCR GS SL GS SL
14.-15.3.2019 Spindleruv Mlyn H FIS GS SL GS SL
16.-17.3.2019 Stoh Špindlerův Mlýn H PAP GS PD GS PD
22.-24.3.2019 Spindleruv Mlyn H NC GS SL PA GS SL PA
23.-24.3.2019 Harrachov L PAP KZ GS KZ GS
23.-24.3.2019 Pec pod Sněžkou A MAS GS SL GS SL
30.-31.3.2019 Stoh Špindlerův Mlýn H UKZ GS SL GS SL
Tisk  záznamy 1 - 20 z 51    následující   poslední »

Partneři úseku alpských disciplín

Don Quiet
Nokian
Řízení letového provozu ČR, s.

Mediální partneři

CT
Radiožurnal
Snow.cz

Partneři Czech Ski alpine pool

Mico
LEKI POC Sport Liski Reusch

Partnerská lyžařská střediska

Skiareál Špindlerův Mlýn SkiResort Černá hora - Pec Skiareál Harrachov moninec.cz